Nowoczesne rozwiązania techniki grzewczej w Salonie Firmowym w Bielsku-Białej ZIS

ZIS Bielsko-Biała

Salon Firmowy Viessmann

ul. Warszawska 22
43-300 Bielsko-Biała

tel. 33/829-32-53
tel. 513/188-423
fax 33/810-18-17

Nowoczesne rozwiązania techniki grzewczej w Salonie Firmowym w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała ZIS

Salon Firmowy Viessmann w Bielsku-Białej prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. W naszej siedzibie w Bielsku-Białej, mają Państwo okazję bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak w szczególności kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Strona internetowa Salonu Firmowego w Bielsku-Białej

Salon Firmowy ZIS prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Bielska-Białej i województwa śląskiego, a od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kiladziesiąt inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji, naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno.

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe.

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy - ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą Viessmann realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Lokalizacja i dojazd do Salonu Firmowego

WsteczWstecz