Nowoczesne rozwiązania techniki grzewczej w Salonie Firmowym w Jeleniej Górze CLIMA HEAT

CLIMA HEAT Jelenia Góra

Salon Firmowy Viessmann

ul. Sobieszowska 20
58-560 Jelenia Góra

tel. 75/75-50-400
tel. 75/75-22-312
fax 75/75-22-312

Nowoczesne rozwiązania techniki grzewczej w Salonie Firmowym w Jeleniej Górze

Jelenia Góra CLIMA HEAT

Salon Firmowy Viessmann w Jeleniej Górze prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. W naszej siedzibie w Jeleniej Górze, mają Państwo okazję bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak w szczególności kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Strona internetowa Salonu Firmowego Viessmann w Jeleniej Górze

Salon Firmowy CLIMA HEAT prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Jeleniej Góry i województwa dolnośląskiego, a od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kiladziesiąt inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji, naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno.

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe.

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy - ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą Viessmann realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Lokalizacja i dojazd do Salonu Firmowego

WsteczWstecz