Nowoczesne rozwiązania techniki grzewczej w Salonie Firmowym w Tarnowie TECHNO-POMIAR

TECHNO-POMIAR Tarnów

Salon Firmowy Viessmann

ul. Bartla 10
33-100 Tarnów

tel. 14/627-32-46
tel. 14/627-32-45
fax 14/627-32-45

Nowoczesne rozwiązania techniki grzewczej w Salonie Firmowym w Tarnowie

Tarnów TECHNO-POMIAR


Salon Firmowy Viessmann w Tarnowie prowadzi kompleksową obsługę klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisowania systemów ogrzewania. W naszej siedzibie w Tarnowie, mają Państwo okazję bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak w szczególności kondensacyjne kotły gazowe i olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.

Strona internetowa Salonu Firmowego Viessmann w Tarnowie

Salon Firmowy TECHNO-POMIAR prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Tarnowa i województwa małopolskiego, a od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kiladziesiąt inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji, naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno.

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe.

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy - ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą Viessmann realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Lokalizacja i dojazd do Salonu Firmowego

WsteczWstecz