Czas zacząć na nowo

W najnowszej generacji systemów grzewczych Viessmann, wyposażonych w interfejs WLAN, gruntownie ulepszyliśmy i uprościliśmy przebieg pierwszego uruchomienia. Instalatorzy mogą teraz skorzystać z aplikacji mobilnej ViStart na smartfony. To łatwe w obsłudze narzędzie cyfrowe pozwala przeprowadzić uruchomienie w kilku krokach, całkowicie intuicyjnie i bezpiecznie.

Przez racjonalizację i digitalizację procesu daliśmy znowu do rąk instalatorów supermoc czasu i kontroli. Każdemu krokowi towarzyszą pomocne rady i wskazówki, dodając instalatorowi pewności siebie – bez tracenia czasu na dzwonienie o wsparcie! Ponieważ aplikacja pomyślana jest tak, by pokazywała wszystkie kroki kompletnie i we właściwej kolejności, przeprowadzi ona sprawnie instalatora przez cały proces, nawet jeśli z daną, specjalną instalacją grzewczą jeszcze nie miał nigdy do czynienia. Efektywność, dokładność i niezależność – wszystko w jednej aplikacji!


Pobierz ViStart App

Aplikacja ViStart jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemem iOS i Android. Kliknij jeden z poniższych linków, by pobrać aplikację.


Skorzystaj z zalet

Sprawdź wszystkie kluczowe parametry w aplikacji

Bezpośrednie połączenie

Połącz się po prostu na miejscu przez interfejs WLAN instalacji grzewczej z kotłem Vitodens lub ogniwami paliwowymi Vitovalor. Bez żadnych uciążliwych kabelków!


Zoptymalizowany proces

Zoptymalizowany proces

Prowadzenie przez operacje uruchamiania krok po kroku, z wykonywaniem dokładnych pomiarów, redukuje złożoność tego procesu. Dzięki temu nie przegapisz już nigdy więcej żadnej czynności i nie będziesz się po fakcie zastanawiał, czy wszystko zrobiłeś tak, jak trzeba.


Ustawienia zaawansowane

Ustawienia zaawansowane

Aplikacja ViStart pozwala teraz instalatorom na przeprowadzanie dodatkowych ustawień systemowych, bezpośrednio z aplikacji – np. programów czasowych ogrzewania, definiowania obiegów grzewczych, charakterystyk grzewczych, programów podgrzewu c.w.u i pompy obiegowej.


Pozytywne wyniki

Pozytywne wyniki

Aplikacja informuje instalatora komunikatem, jeśli jakieś kroki uruchomienia są jeszcze otwarte. A gdy uruchomienie zakończy się pozytywnie, też wyświetla odpowiedni komunikat.


Raporty końcowe

Raporty końcowe

Po uruchomieniu zapisywane są ustawienia poszczególnych systemów i można je wyeksportować z aplikacji. W ten sposób instalator dysponuje pełnym zapisem danych dla każdego, uruchomionego przez siebie systemu.


Wymagania systemowe

  • Smartfon z systemem Apple iOS 11 lub nowszym, Android z wersją 5.0 lub nowszą
  • Należy pamiętać, że ta aplikacja działa obecnie tylko z następującymi systemami grzewczymi ze zintegrowaną siecią WLAN: Vitodens 200-W, 222-W, 222-F, 242-F
  • Więcej modeli będzie obsługiwanych w przyszłości - bądź na bieżąco!