FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
 

Czy lepiej jest kupić urządzenie u instalatora, czy w internecie?
Najlepiej i najbezpieczniej jest kupić urządzenie u instalatora lub w handlowej firmie partnerskiej Viessmann. Przy dzisiejszych uwarunkowaniach rynkowych możliwy jest oczywiście zakup w internecie, jednak montażu i uruchomienia musi dokonać instalator z uprawnieniami. Przy zakupach w internecie powinniście Państwo od sprzedającego wymagać potwierdzenia współpracy z firmą Viessmann.

Gdzie znajdę partnera, który przygotuje dla mnie ofertę?
Lista współpracujących z nami firm partnerskich zjaduje się pod linkiem.

Jak dobrać najodpowiedniejsze urządzenie do mojego domu?
Możesz zasięgnąc bezpłatnej porady naszego konsultanta lub pod nr tel 801 00 2345. Możesz także skorzystać z konfiguratora on-line, który zaproponuje optymalne rozwiązanie do Twojego domu.

Kiedy instalacja fotowoltaiczna najbardziej się opłaca?
Zajrzyj na naszą stronę zyskajmoc.pl tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Po jakim czasie zwróci się instalacja fotowoltaiczna?
Sprawdź na zyskajmoc.pl.

Jak / czy mogę wziąć udział w loterii Viessmann?
W loterii może wziąc udział każdy klient, który zakupił objęte promocją urządzenie Viessmann w okresie luty - grudzień 2020. Lista nagród, urządzeń objętych promocją oraz zasady przystąpienia do loterii dostępne są pod linkiem.

Co daje oczyszczacz powietrza?
Oczyszczacz powietrza HL-OP-15 posiada 6-stopniowy system filtracji, który dzięki zastosowaniu filtra fotokatalitycznego pozwala na skuteczne wyeliminowanie nie tylko kurzu i alergenów, ale również dymu oraz nieprzyjemnych zapachów. Więc oczyszczacz nie tylko chroni nas przed smogiem w domu lecz może także na wiosnę być ulgą w okresie pylenia roslin dla osób wrażliwych na ich pyłki. Dodatkowo Lampa UV zapewnia biologiczne oczyszczanie powietrza - eliminacja wirusów, bakterii, mikroorganizmów. Natomiast jonizator - generuje jony ujemne i reguluje bilans jonów w powietrzu, co korzystnie wpływa na samopoczucie człowieka. Wiecej dowiesz się z naszej strony.

Czy Wasi serwisanci mają sprzęt i środki ochrony osobistej do bezpiecznej wizyty u Klientów?
Tak, nasi serwisanci są przygotowani na obecną sytuację epidemiologiczną. Korzystają ze środków ochrony osobistej. Używają maseczek ochronnych. Mają na wyposażeniu odpowiednie środki dezynfekujące. Zalecamy zajrzeć do instrukcji, które w tej tematyce przygotowaliśmy.

Jakie usługi świadczy serwis Viessmann?
Infolinia serwisowa - Pomoc techniczna 24h na dobę tel. 801 0801 24. Szybkie i fachowe porady dot. budowy, mechanizmów działania i obsługi. Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń. Serwis części zamiennych. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie viessmann-serwis.pl.

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

Czy prace instalacyjne i serwisowe są bezpieczne w czasie pandemii? (film)
Czy prace instalacyjne i serwisowe są bezpieczne w czasie pandemii?