Filmy instruktażowe „Viessmann dla Ciebie”, czyli obsługa urządzeń
grzewczych krok po kroku

Dobre samopoczucie domowników przebywających w budynku warunkuje m.in.  komfortowa temperatura. Komfortowa czyli taka, w której nie odczuwamy chłodu, a jednocześnie nie jest nam za ciepło. Jak samodzielnie ustawić urządzenie grzewcze, aby zapewniało komfort cieplny w domu? Z pomocą przychodzą nowe filmy instruktażowe Viessmann.

 

Jak ustawić kocioł?

Każdy z nas może odczuwać komfort cieplny w nieco innej temperaturze powietrza. Dla jednych będzie to 21, dla innych 23°C. Aby osiągnąć komfortową temperaturę w pomieszczeniach domu niezbędna może okazać zmiana ustawień na urządzeniu grzewczym. Nie każdy jednak wie, jak podejść do tematu i samodzielnie wprowadzić optymalne ustawienia, np. na kotle gazowym. Wielu użytkowników, z obawy przed wprowadzeniem niewłaściwych zmian, woli nie ingerować nawet w jego podstawowe ustawienia. Aby rozwiać obawy i wątpliwości związane z obsługą urządzeń grzewczych Viessmann powstał nowy cykl filmów instruktażowych.
 

„Viessmann dla Ciebie”

To seria krótkich filmów, dzięki którym każdy może w łatwy sposób zapoznać się z obsługą i nauczyć się, jak wprowadzać zmiany ustawień w urządzeniach grzewczych firmy Viessmann. Dowiemy się z nich m.in. jak krok po kroku zmienić temperaturę zasilania w obiegu grzewczym, a tym samym zapewnić sobie komfort cieplny w domu. Dzięki filmom z cyklu „Viessmann dla Ciebie” każdy użytkownik będzie mógł samodzielnie dokonać niezbędnych zmian w ustawieniach, dostosowując je do swoich potrzeb, co może skutkować nie tylko poprawą komfortu cieplnego w domu, ale też bardziej energooszczędną pracą urządzenia grzewczego.
 

Gdzie znaleźć filmy instruktażowe?

Playlistę z dostępnymi odcinkami znaleźć można na kanale YouTube Viessmann Polska pod adresem: https://www.youtube.com/playlist?list=PLyhnIw7rPz1IDJ7bL7fIV3A87Ylf2BHMi

W każdy wtorek będzie publikowany nowy film, warto więc subskrybować kanał, aby być na bieżąco i pogłębiać swą wiedzę z zakresu obsługi domowego źródła ciepła.