Roadshow 2023, czyli Viessmann Trucks ruszają w Polskę

W dniach 15-21 września 2023 r. nowoczesne auta Viessmann Truck wyposażone w topowe produkty Viessmann odwiedzą siedem lokalizacji w Polsce! Będzie to doskonała okazja, aby zapoznać się z nowościami produktowymi, porozmawiać ze specjalistami Viessmann i dowiedzieć więcej m.in. na temat nowoczesnych systemów grzewczych.

Podczas Roadshow będzie można poznać bliżej m.in. innowacyjny, ukryty westetycznej, wąskiej zabudowie system ogrzewania i wentylacji budynku Viessmann Invisible, który otwiera nowe możliwości aranżacji wnętrz budynku. W czasie trwania eventów przewidziano również spotkania z Ekoekspertem, który doradzi, jak otrzymać dotację na pompę ciepła. Uczestniczy wydarzenia mogą liczyć także na liczne atrakcje i zabawy dla całej rodziny z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród !Terminy i miejsce spotkań Roadshow 2023:


Terminy i miejsce spotkań Roadshow 2023:

15.09 – Wrocław: Centrala Viessmann
16.09 – Kraków: Park Handlowy Zakopianka
17.09 – Warszawa: Błonia PGE Stadionu Narodowego (Narodowy Dzień Sportu)
18.09 – Toruń: Centrum Handlowe Nowe Bielawy
19.09 – Gdańsk: Centrum Handlowe Przymorze
20.09 – Łódź: Centrum Handlowe Manufaktura
21.09 – Poznań: Politechnika Poznańska


Wszystkich, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniach, a chcieliby przejść na sprawdzone, bezpieczne i ekonomiczne ogrzewanie pompą ciepła, zapraszamy serdecznie na stronę naszej kampanii → „Moja Pompa