Dofinansowanie nawet do 90%!

Od początku września w całej Polsce ruszył zapowiadany projekt rządowego programu „Czyste powietrze", w którym gminy zapewniają dofinansowanie nowych źródeł ciepła i termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Program skierowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego.

 

Jesteśmy gotowi!

Viessmann oferuje pełną gamę gotowych rozwiązań w zakresie modernizacji lub wykonania nowoczesnych instalacji grzewczych, spełniających szczegółowe warunki i wymogi programu "Czyste powietrze". Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Więcej informacji: www.mos.gov.pl/czyste-powietrze

 

Zobacz jak możemy Ci pomóc!

1. Twoje zapytanie skierujemy do wybranej firmy partnerskiej Viessmann, która została przeszkolona z obsługi programu „Czyste powietrze”.
2. Firma partnerska dokona wstępnej, płatnej 200 PLN netto kwalifikacji czy Twoja instalacja może zostać zmodernizowana z dotacją programu „Czyste powietrze”. Koszt inwestycji zostanie pomniejszony o tę wartość w przypadku realizacji inwestycji.
3. Masz możliwość zlecenia audytu swojej obecnej instalacji*.
4. Otrzymasz dedykowaną ofertę spełniającą wymagania programu „Czyste powietrze”.
5. Firma partnerska Viessmann pomoże Ci w wypełnieniu wniosku o dotację.

*Audyt wykonywany jest przez współpracujące z Viessmann Sp. z o.o. firmy doradcze na terenie całego kraju. Pomimo, że audyt nie jest wymagany do złożenia wniosku, rekomendujemy jego wykonanie. Koszt audytu to 1000 zł (brutto), jest kosztem kwalifikowanym do dotacji!


Jeżeli nie wiesz jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy, wypełnij formularz, nasz konsultant oddzwoni!

Zaufaj naszym specjalistom i zadaj zapytanie ofertowe. Przygotują oni propozycję i wycenę systemu grzewczego dla Twojego domu. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! Nasi specjaliści każdą wycenę przygotowują indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb budynku oraz inwestora, dlatego prosimy o cierpliwość. W dni robocze skontaktujemy się z Państwem w ciągu 72 h.

Rekomendowane urządzenia

Vitocal 100-S

Vitocal 100-S

Sprawdź
Vitocal 200-S

Vitocal 200-S

Sprawdź
Vitodens 100-W

Vitodens 100-W

Sprawdź
Vitodens 200-W

Vitodens 200-W

Sprawdź