Grzejniki łazienkowe Viessmann

Uniwersalne grzejniki – płytowe i łazienkowe

Uniwersalne grzejniki firmy Viessmann przeznaczone są do pomieszczeń ogólnego przeznaczenia i dostępne w wersji łazienkowej. Cechuje je wysoka trwałość i atrakcyjne wzornictwo, które pozwala łatwo wkomponować grzejniki m.in. we wnętrza pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, hotelowych czy użyteczności publicznej.

Grzejniki Vitoset zapewniają efektywne oddawanie ciepła. Ich konstrukcja wpływa korzystanie również na sprawność całego systemu grzewczego. Grzejniki Viessmann oferowane są w kilkunastu rozmiarach umożliwiając dopasowanie ich do wielkości zabudowy oraz parametrów zasilania wody grzewczej - z kotła grzewczego lub pompy ciepła.


Grzejniki

Wysoka wydajność, nowoczesna technika: grzejniki z programu Vitoset firmy Viessmann z tą samą skutecznością sprawdzają się przy modernizacji używanych jak i budowie nowych obiektów. Ze swoim wyważonym wzornictwem i doskonałymi parametrami technicznymi są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich typów pomieszczeń. Pracują zarówno w kombinacji z kotłami niskotemperaturowymi, kondensacyjnymi, pompami ciepła oraz zasilaniem z sieci ciepłowniczej. Szeroki asortyment i duża wydajność, przy atrakcyjnej cenie, stwarzają nieograniczoną gamę ich zastosowań. Dzięki walorom estetycznym i śnieżnobiałej powłoce RAL 9016 idealnie harmonizują z każdym otoczeniem wzbogacając możliwości aranżacji zarówno wnętrz mieszkalnych jak i biurowych. Grzejniki są proste w obsłudze oraz łatwe do utrzymania w czystości, co stanowi dodatkową zaletę szczególnie dla osób wrażliwych na alergie.

> Dowiedz się więcej