Zimowa promocja kotła Vitodens 100-W

Kup ekonomiczny, kompaktowy gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W, który zużywa mniej energii, gdyż wykorzystuje dodatkowo ciepło utajone spalin. W efekcie osiąga sprawność do nawet 98%, dzięki czemu redukuje koszty ogrzewania i odciąża środowisko naturalne. Podobnie jak inne gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, Vitodens 100-W został wyposażony w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Technika ta zapewnia wysoką sprawność oraz bezpieczną i efektywną pracę kotła.

Vitodens 100-W może być zainstalowany w pomieszczeniach mieszkalnych, np. w łazience, pomieszczeniu gospodarczym lub w kuchni. Zmieści się m.in. nad pralką, zmywarką lub blatem kuchennym.

 

Teraz w naszej specjalnej zimowej promocji, tylko do 31 marca 2021 r.

– gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W (6,5 do 35 kW),
 podgrzewacz c.w.u. Vitocell 100-W o pojemności: 100, 120 i 150 litrów,
– elektroniczny termostat pokojowy PSOP, z programem dziennym i tygodniowym.

To nie wszystko! W każdej chwili możesz przedłużyć gwarancję, nawet do 5 lat. Dowiedz się więcej na stronie Mój Viessmann.

Komfortowy termostat pokojowy PSOP w cenie

Komfortowy termostat pokojowy PSOP w cenie 

Zadaniem regulatora PSOP jest utrzymanie zadanej temperatury. Estetycznie wykonana obudowa o szklanym froncie wyposażona jest w dotykowe przyciski. Jest łatwym w obsłudze urządzeniem posiadającym program dzienny i tygodniowy.

Ciekawą funkcją regulatora pokojowego PSOP jest możliwość wyposażenia w czujnik temperatury podłogi, dzięki czemu można regulować temperaturę pomieszczenia na podstawie temperatury podłogi. Sterownik PSOP montowany jest natynkowo i ma wymiary: 139,8x78,3x19 mm.


Nie zwlekaj, wypełnij formularz by otrzymać spersonalizowaną ofertę!