Victoria Dom

jest jednym z wiodących deweloperów mieszkaniowych działających na rynku warszawskim. Specjalizujemy się w realizacji domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych projektowanych w formie osiedli lub pojedynczych budynków. Inwestycje są realizowane na terenie całej Warszawy.

Zawsze dbamy o atrakcyjne lokalizacje osiedli. Nasze inwestycje realizujemy w pobliżu terenów zielonych, aby łączyć bliskość natury z komfortowym, miejskim stylem życia. W ramach inwestycji dbamy o przyjemne otoczenie, aranżujemy zieleń, przestrzeń wspólną, starannie dobieramy detale. Nasze inwestycje są przyjazne dla osób niepełnosprawnych.
Szczególnie dbamy o wysoką jakość realizacji inwestycji. Stosujemy tradycyjną technologię, wykorzystując wyłącznie sprawdzone materiały budowlane. Dlatego, przy zachowaniu najwyższych standardów, wszystkie nasze inwestycje charakteryzują się wysoką trwałością i niskimi kosztami późniejszego użytkowania.

Firma powstała w 1998 r., a od 2008 r. prowadzi działalność w formie spółki akcyjnej. Jako deweloper, podczas wieloletniej działalności wypracowaliśmy uznanie Klientów i zadowolenie mieszkańców naszych osiedli. Dotychczas zakończyliśmy 30 inwestycji budowlanych na terenie Warszawy o łącznej powierzchni około 146 tys. m2 powierzchni użytkowej (PUM), w ramach których wybudowaliśmy prawie 2000 domów i mieszkań.

www.victoriadom.pl

Opiekun Dewelopera

Tadeusz Krysztofiak

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Warszawie prosimy o kontakt.

782 756 744 Wyślij e-mail

Osiedle Olesin

Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczej części Białołęki, najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy. Dzięki otaczającej bujnej przyrodzie, łączy możliwość wypoczynku wśród zieleni z komfortowym stylem życia. Przy domach zaprojektowano duże i wygodne ogrody, w których można zarówno relaksować się po całym dniu pracy, jak i biesiadować z przyjaciółmi. Niewątpliwym atutem domów jest również duża powierzchnia strychów, którą można funkcjonalnie zagospodarować. Cała inwestycja jest estetycznie wykończona, z dbałością o detale: alejki z kostki, latarnie, drewniane ogrodzenia. Domy wznoszone są w tradycyjnej technologii, z materiałów najwyższej jakości, takich jak cegła ceramiczna, dachówka ceramiczna – co zapewnia trwałość oraz ekonomiczne utrzymanie budynków. Starannie rozplanowane pomieszczenia czynią domy funkcjonalnymi i komfortowymi dla całej rodziny.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Montaż kotłów Viessmann do ogrzewania i podgrzewu ciepłej wody użytkowej, kotły kondensacyjne, solary, grzejniki.

www.victoriadom.pl/nasza-oferta/inwestycje-zrealizowane/osiedle-olesin-etap-i-bialoleka


Osiedle Kąty Grodziskie

Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy, za zarazem dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, Białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta. W pobliżu planowana jest rozbudowa metra oraz szybkiej kolei miejskiej. Kąty Grodziskie to doskonała propozycja dla osób ceniących naturę i szybki dojazd do centrum miasta. Już dziś Białołęka jest ozdobą północnej części stolicy, a wraz z realizacją kolejnych etapów ambitnego planu rozwoju, jej atrakcyjność wzrasta.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Montaż kotłów Viessmann do ogrzewania i podgrzewu ciepłej wody użytkowej, kotły kondensacyjne, solary, grzejniki.

www.victoriadom.pl/nasza-oferta/inwestycje-zrealizowane/ul-katy-grodziskie-etap-v-bialoleka