Wawel Service

Wawel Service to ogólnopolski deweloper, który w 2017 roku obchodzić będzie ćwierćwiecze swojej działalności. W ciągu 25 lat ta dynamicznie rozwijająca się firma zgromadziła pokaźne grono zadowolonych klientów w całej Polsce. Wawel Service realizuje rodzinne, bezpieczne oraz funkcjonalne osiedla, dbając nie tylko o estetykę samych budynków, ale również o przestrzeń wokół nich. Do sukcesu dewelopera przyczyniły się udane inwestycje przeprowadzone przede wszystkim na rynkach krakowskim oraz warszawskim. Wawel Service należy do wąskiego grona firm specjalizujących się w budownictwie o charakterze energooszczędnym. Jako pierwszy w Polsce wybudował i oddał do użytku projekt zweryfikowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w standardzie NF 40 (dla energooszczędnego budynku wielorodzinnego). Zdaniem ekspertów z Wawel Service, budownictwo energooszczędne jest przyszłością i powinno wyprzeć tradycyjne techniki budowlane. Właśnie dlatego swoje projekty Wawel Service stara się nie tylko dopasować do preferencji klientów, ale i do potrzeb środowiska. W bogatym portfolio tego dewelopera możemy znaleźć inwestycje, w których zastosowano takie rozwiązania jak m.in.: innowacyjne technologie oparte o OZE (odnawialne źródła energii) kolektory słoneczne, pompy ciepła, wysokosprawne kotłownie gazowe kondensacyjne, systemy rekuperacji, energooszczędne okna, czy dobre izolacje termiczne budynków. Dzięki temu utrzymanie lokalu zakupionego w Wawel Service jest nawet o 30 proc. tańsze niż w przypadku mieszkania w tradycyjnym budownictwie. Skuteczny system kontroli kosztów na każdym etapie inwestycji pozwala oferować nabywcom mieszkania wysokiej jakości w rozsądnej cenie. W ofercie Wawel Service znajdują się również komfortowe lokale o wyższym standardzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.

www.wawel-service.pl 
www.taniemieszkania.pl

Opiekun Dewelopera

Bogusław Powaga

Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy na rynku deweloperskim w Krakowie prosimy o kontakt.

782 756 734 Wyślij e-mail

Osiedle Borkowska

Osiedle Borkowska budynek B1 i B2 – nowa inwestycja Wawel Service, to zespół energooszczędnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych.W jego skład wchodzą dwa 4-kondygnacyjne budynki, które tworzą wspólnie kwartały zabudowy, ograniczając w ten sposób wewnętrzne dziedzińce wypełnione zielenią. Jak pokazuje doświadczenie - wspólna przestrzeń wewnętrzna to szczególnie lubiany i cieszący się zainteresowaniem mieszkańców układ architektoniczny. W inwestycji znajduje się łącznie 89 mieszkań: 1-, 2- i 3- pokojowych, z możliwością łączenia sąsiadujących ze sobą lokali. Mieszkania położone wyżej wyposażone są w balkony, natomiast te, zlokalizowane na parterze, posiadają wydzielone ogródki do indywidualnego zagospodarowania. W podziemiach budynków znajduje się garaż z miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie. Niewątpliwą zaletą oddanej do sprzedaży inwestycji jest bez wątpienia lokalizacja. Osiedle znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta oraz centrów handlowych Tesco i Zakopianka, a korzystne usytuowanie w pobliżu drogi A4 gwarantuje łatwy wyjazd z Krakowa.

Charekterystyka instalacji referencyjnej

Zastosowanie kaskady kotłów kondensacyjnych Vitodens 200-W dla zapewnienia ogrzewania wraz z trzema pojemnościowymi podgrzewaczami Vitocell (1000 l.) dla zapewnienia komfortu ciepłej wody użytkowej.

www.wawel-service.pl/aktualnosci.html?id=105


Osiedle Dom dla Każdego

Energooszczędne osiedle w Michałowicach. Idealny wybór dla osób pragnących zamieszkać poza granicami Krakowa. Mimo odległości od centrum mogą one szybko i sprawnie dojechać do pracy. Ponadto uzyskają swobodny dostęp do szkół, placówek medycznych czy sklepów. Domy z ogrodami w malowniczej lokalizacji, blisko terenów rekreacyjnych. Osiedle energooszczędne w Michałowicach, to przyjazne dla środowiska naturalnego i oszczędne, parterowe domy jednorodzinne. Na terenie inwestycji znajdują się budynki samodzielne i w zabudowie bliźniaczej, w których wykorzystano najnowocześniejsze energooszczędne i ekologiczne rozwiązania:
- Nowoczesny design oraz wysoki komfort mieszkania – domy posiadają prostą i atrakcyjną formę o przejrzystym funkcjonalnym układzie.
- Każdy segment to od 102 do 200 m2 powierzchni użytkowej, własny ogródek, dwa tarasy oraz miejsce postojowe.
- Przy projektowaniu uwzględniono wszystko, co jest potrzebne do życia nowoczesnej rodzinie – przestronny salon z kuchnią, jadalnią oraz miejsce na kominek, przytulne sypialnie, pomieszczenie gospodarcze, duże łazienki z wanną i prysznicem.

Charekterystyka instalacji referencyjnej:

We wszystkich domach standardem jest pompa ciepła Vitocal 200-S oraz wentylacja mechaniczna Vitovent 300-W z odzyskiem energii (rekuperacja) marki Viessmann.