Zyskaj moc dla swojej firmy

Współpracuj z nami!
Fotowoltaika jest modna – zacznij oferować panele Vitovolt razem z firmą Viessmann!

Technologia paneli fotowoltaicznych to nowoczesne rozwiązana pozwalające klientom na uniezależnienie się od rosnących cen paliw kopalnych. W perspektywie rosnących cen energii elektrycznej naturalną rzeczą jest fakt, że coraz więcej posiadaczy domów jednorodzinnych zainteresowanych jest zakupem paneli fotowoltaicznych.

Popularności medialnej towarzyszy coraz większa świadomość mieszkańców Polski o zagrożeniach jakie niesie ze sobą smog. Dodatkowo w ostatnich miesiącach programy pomocowe jak „Mój Prąd“, czy „Ulga Termomodernizacyjna“ sprawiają, że grono zainteresowanych klientów jest coraz większe.

Poszerz ofertę swojej firmy o promocyjne zestawy fotowoltaiczne z pompami ciepła.

Stop SMOG Car

Stop SMOG Car

Szkoleniowy pojazd z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi oraz czujnikiem zanieczyszczenia powietrza, który na bieżąco informuje o aktualnym stanie powietrza. Pojazd ten możecie zapraszać do swoich miejscowości na prezentacje oraz ekologiczne eventy dla Klientów. Zaproś Stop SMOG Car do swojej firmy juz dziś!

Rozbudowany system szkoleń

Akademia Viessmann oferuje cykl specjalistycznych szkoleń z zakresu wytwarzania i wykorzystania energii elektrycznej pochodzącej z instalacji fotowoltaicznych, a także najefektywniejszego przetwarzania jej na energię cieplną. Sprawdź aktualną ofertę wraz z terminami.

Rozbudowany system szkoleń
Wsparcie handlowe i techniczne

Wsparcie handlowe i techniczne

Nasi doradcy handlowi i techniczni są gotowi do przygotowania profesjonalnej i kompletnej oferty pod indywidualne potrzeby klientów. Są również gotowi do dzielenia się swoją wiedzą na temat dostępnych w ofercie bazowych zestawów fotowotltaiki oraz fotowoltaiki z pompami ciepła. Dowiedz się więcej.

Narzędzia doboru instalacji

Przygotowaliśmy dla Was konfigurator z możliwością tworzenia oferty pod indywidualne potrzeby Klienta. Sprawdź w naszym kalkulatorze jaki zestaw fotowoltaiczny lub w pakiecie z pompą ciepła będzie odpowiedni dla Twojego Klienta. Wylicz optymalną powierzchnię instalacji, dobierz ilość paneli oraz inwerter.

Narzędzia doboru instalacji
Finansowanie

Finansowanie

Zaoferujcie instalację fotowoltaiczną i pomóżcie swojemu klientowi uzyskać nawet 5000 zł dotacji z programu Mój Prąd. Pomożemy ze złożeniem wniosku do zakładu energetycznego. Zielony Bank – oferujemy współpracę z bankiem BNP Paribas.

Zapytania od klientów

Nasze firmy partnerskie, które uczestniczą w programie Vitocontact i jednocześnie oferują sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych automatycznie otrzymują od nas zapytania ofertowe od klientów końcowych z wstępnymi parametrami oczekiwanej instalacji. Zapraszamy Was do aktywnego uczestnictwa w tym programie.

Zapytania od klientów
Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Firma Viessmann już ponad 100 lat działa na rynku techniki grzewczej. Jakość urządzeń, bezpieczeństwo użytkowników czy stabilność współpracy z klientem oraz doświadczone zaplecze techniczne, to podstawowe cechy charakteryzujące nasze działania rynkowe.

5 lat gwarancji

Dodatkową korzyścią przy zakupie kompletnych zestawów paneli fotowoltaicznych, które posiadają 12 lat gwarancji, jest mozliwość dokupienia specjalnej 5-letniej gwarancji na pompę ciepła Vitocal 200-S w bardzo atrakcyjnej cenie.

5 lat gwarancji

Dołącz do grona Partnerów Viessmann!

Administratorem danych osobowych podanych przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym jest Viessmann sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Karkonoska 65, 53-015 Wrocław. Dane osobowe przetwarzane będą w celu zorganizowania spotkania z doradcą handlowym. Podstawą przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 pkt b RODO). Odbiorcami danych osobowych zainteresowanych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Ponadto dane zainteresowanych mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. dostawcom usług IT – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.