Pełna oferta produktów i usług

Ścisła współpraca między firmą Viessmann a specjalistami stanowi już wieloletnią tradycję. Viessmann oferuje w tym zakresie nie tylko kompleksową ofertę produktów i systemów do wytwarzania powietrza ciepłego, chłodnego, wentylacji oraz decentralnego zasilania w energię elektryczną – z uwzględnieniem wszystkich nośników energii i wszystkich obszarów zastosowania – lecz udostępnia również obszerną paletę atrakcyjnych usług.

Aby uświadomić wszystkim partnerom, na jakim wsparciu mogą polegać w codziennej pracy, powstała inicjatywa serwisowa Viessmann. Obejmuje ona wszystkie usługi oferowane przez przedsiębiorstwo – od wsparcia dystrybucji, logistyki, konserwacji i serwisu, poprzez serwis oprogramowania i serwis internetowy, aż po seminaria, pomoc w działaniach marketingowych i doradztwo. Specjaliści mogą liczyć na wsparcie ze strony blisko 300 dystrybutorów zewnętrznych współpracujących z firmą Viessmann – w sposób szybki, kompetentny i bez zbędnej biurokracji.

 

Program Instalator

Partnerstwo przynosi cenne profity. Program premiowy dla Instalatorów.

Zapraszamy do Programu Instalator, który adresujemy do najbardziej profesjonalnie działających firm wykonawczych z zakresu instalacji grzewczych w Polsce. Najwyższa jakość i dążenie do perfekcji to jedna z głównych zasad naszego działania. We współpracy przyświeca nam zasada partnerstwa i uczciwości w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy dodatkowo premiować Państwa aktywność zawodową.

Na czym polega Program Instalator?

Uczestnictwo w Programie zmienia w Państwa codziennym funkcjonowaniu w zasadzie jedną rzecz - od tej pory za zakup produktów naszej firmy otrzymacie dodatkową premię na specjalnie przygotowaną dla Państwa kartę płatniczą Bonus. To jej posiadać decyduje na co premia na karcie zostanie wykorzystana. Firma Viessmann cyklicznie będzie wprowadzać specjalne promocje dla uczestników Programu.

Kto może przystąpić do Programu Instalator?

Do Programu Instalator zapraszamy firmy wykonawczo - instalacyjne, które dokonają zakupu i montażu na terenie RP produktów marki Viessmann i które nie wiąże z firmą Viessmann wcześniej podjęta współpraca handlowa.


Przydatne linki

Tutaj można znaleźć linki do tematów, które mogą okazać się interesujące.

Asortyment produktów do budynków mieszkalnych

Asortyment produktów do budynków mieszkalnych

Produkty do domu jedno-/dwu- i wielorodzinnego

Dalej
Asortyment produktów do działalności gospodarczej

Asortyment produktów do działalności gospodarczej

Produkty do zastosowania w działalności gospodarczej

Dalej
Asortyment produktów dla przemysłu

Asortyment produktów dla przemysłu

Asortyment produktów dla przemysłu

Dalej
Etykieta efektywności energetycznej dla systemów grzewczych

Etykieta efektywności energetycznej dla systemów grzewczych

Nowa Dyrektywa Europejska w sprawie wskazywania zużycia energii przez etykietowanie

Dalej

Akademia Viessmann

Akademia Viessmann

Strona Akademii Viessmann i harmonogram szkoleń

Dalej