Rega Almo – higieniczna waga lekka zapewniająca różne możliwości zastosowania

Zalety

  • Higieniczne przechowywanie
  • Oszczędność miejsca i przejrzystość
  • Lekka i stabilna konstrukcja
  • Norma 12 lub norma 20 do różnych zastosowań
  • Prosty montaż
  • Wysokiej jakości wykonanie i długa żywotność

Idealny i czysty, do przechowywania warzyw, mięsa i produktów mlecznych

Połączenie aluminium i tworzywa sztucznego sprawia, że system regałowy zgodny z normą 12 idealnie sprawdza się w przechowywaniu warzyw, produktów mięsnych czy mlecznych. System jest dostosowany do magazynów chłodniczych o temperaturze do -30°C. Wysoka jakość wykonania i łatwość czyszczenia pozwalają spełnić najwyższe wymogi w zakresie higieny.

Wykonany z aluminium w standardzie normy 20 system regałowy odznacza się wysokimi zaletami użytkowymi i różnorodnymi możliwościami wykorzystania w kuchniach przemysłowych, klinikach, placówkach i w gastronomii.

W magazynie artykułów suchych regał bez problemu sprawdza się w sytuacji bezpośredniego kontaktu z niepakowanymi artykułami spożywczymi. Różne rodzaje półek i bogaty wybór dodatkowego wyposażenia pozwala na indywidualne rozbudowanie systemu.

Rega_Almo_Norm12_Bodenauflage.png

Higieniczny i czysty

Stojaki regałowe są w higieniczny sposób zabezpieczone zaślepkami przed osadami i kurzem. Wykonane z tworzywa sztucznego półki (norma 12) można łatwo umyć w zmywarce.

Lekka i stabilna konstrukcja

Krzyżowe podpory na co trzeciej półce gwarantują stabilność całego regału. Montowane seryjnie wkręcane nóżki z regulacją wysokości pozwalają na kompensację nierówności podłogi do 25 mm.

Schieberegalsysteme.jpg

Kompaktowe regały przesuwne do każdej chłodni

Systemy regałów przesuwnych firmy Viessmann doskonale sprawdzają się w chłodniach jako rozwiązanie optymalne i ekonomiczne. Nie wymagają pozostawiania przejść koniecznych zwykle w przypadku regałów montowanych na stałe, co pozwala zwiększyć powierzchnię magazynową.

Dzięki temu zbędne są drogi transportowe, zaś czas uzupełniania i wyjmowania produktów znacznie się skraca, co odciąża personel.

Systemy regałów przesuwnych firmy Viessmann są dostosowane do chłodni o temperaturze do -30°C i poprzez efektywne wykorzystanie ich powierzchni zwiększają ekonomiczność.