Rega Ferro – ocynkowany na wysoki połysk regał stalowy o wielu możliwościach zastosowania

Zalety

  • Higieniczne przechowywanie
  • Oszczędność miejsca i przejrzystość
  • Stabilna i wytrzymała konstrukcja
  • Norma 28 o wielu możliwościach zastosowania
  • Prosty montaż
  • Wysokiej jakości wykonanie i długa żywotność

Liczne możliwości zastosowania dzięki wielu wersjom półek

Liczne możliwości zastosowania rozwiązań zgodnych z normą 28 to silny argument przemawiający za tym systemem regałowym. Wiele wariantów półek oraz różnorodne wyposażenie umożliwiają zastosowanie tego stalowego regału z cynkowaną na wysoki połysk powłoką w najróżniejszych obszarach magazynowych w klinikach, placówkach, hotelach i w gastronomii.

Rega_Ferro_Norm28_Bodenauflage.png

Higieniczny i czysty

Połączenia poprzeczne z profili płaskich są połączone kształtowo z poprzeczkami stojaka przy zastosowaniu nowoczesnej metody łączenia. Brak ukrytych kątów i pustych przestrzeni – wszystkie elementy są łatwe w czyszczeniu.

Stojaki regałowe są w higieniczny sposób zabezpieczone zaślepkami przed osadami i kurzem.

Stabilna i wytrzymała konstrukcja

Montowane seryjnie wkręcane nóżki z regulacją wysokości i zabezpieczeniem przed wykręceniem pozwalają na kompensację nierówności podłogi do 25 mm.

Schieberegalsysteme.jpg

Kompaktowe regały przesuwne do każdej chłodni

Systemy regałów przesuwnych firmy Viessmann doskonale sprawdzają się w chłodniach jako rozwiązanie optymalne i ekonomiczne. Nie wymagają pozostawiania przejść koniecznych zwykle w przypadku regałów montowanych na stałe, co pozwala zwiększyć powierzchnię magazynową.

Dzięki temu zbędne są drogi transportowe, zaś czas uzupełniania i wyjmowania produktów znacznie się skraca, co odciąża personel.

Systemy regałów przesuwnych firmy Viessmann są dostosowane do chłodni o temperaturze do -30°C i poprzez efektywne wykorzystanie ich powierzchni zwiększają ekonomiczność.