Rega Stabio – wykonana ze stali nierdzewnej wersja spełniająca najwyższe wymogi w zakresie higieny

Zalety

  • Higieniczne przechowywanie
  • Oszczędność miejsca i przejrzystość
  • Wytrzymała i stabilna konstrukcja
  • Norma 5 lub norma 25 do różnych zastosowań
  • Prosty montaż
  • Wysokiej jakości wykonanie i długa żywotność

Higieniczny multitalent odpowiedni do różnych wymogów

Wykonany ze stali nierdzewnej system regałowy w standardzie normy 5 ze względu na szczególne właściwości powierzchni jest najczęściej wybierany tam, gdzie potrzebny jest zwarty, przejrzysty sposób przechowywania – także artykułów spożywczych zawierających sól. Rozmaite możliwości wykorzystania w magazynach produktów suchych, magazynach chłodniczych i zamrażalniczych podkreślają szerokie spektrum zastosowania w przechowywaniu najróżniejszych artykułów.

Wszędzie tam, gdzie konieczne jest higieniczne przechowywanie, wykonany ze stali nierdzewnej system regałowy w standardzie normy 25 spełnia najwyższe oczekiwania. W szczególności przy przechowywaniu artykułów spożywczych w kuchniach przemysłowych, klinikach, placówkach, hotelach i zakładach gastronomicznych norma 25 dzięki swoim właściwościom sprawdza się w bezpośrednim kontakcie z artykułami.

Rega_Stabio_Detail.png

Higieniczny i czysty

Połączenia poprzeczne z profili płaskich są połączone kształtowo z poprzeczkami stojaka przy zastosowaniu nowoczesnej metody łączenia. Brak ukrytych kątów i pustych przestrzeni – wszystkie elementy są łatwe w czyszczeniu. W celu spełnienia wymogów higienicznych stojaki regału posiadają zaślepki z tworzywa sztucznego.

Wytrzymała i stabilna konstrukcja

Wytrzymała konstrukcja w całości ze stali nierdzewnej, doskonałe komponenty i wysoka jakość produkcji zapewniają niezawodne, długie użytkowanie – także w wymagających warunkach.

Schieberegalsysteme.jpg

Kompaktowe regały przesuwne do każdej chłodni

Systemy regałów przesuwnych firmy Viessmann doskonale sprawdzają się w chłodniach jako rozwiązanie optymalne i ekonomiczne. Nie wymagają pozostawiania przejść koniecznych zwykle w przypadku regałów montowanych na stałe, co pozwala zwiększyć powierzchnię magazynową.

Dzięki temu zbędne są drogi transportowe, zaś czas uzupełniania i wyjmowania produktów znacznie się skraca, co odciąża personel.

Systemy regałów przesuwnych firmy Viessmann są dostosowane do chłodni o temperaturze do -30°C i poprzez efektywne wykorzystanie ich powierzchni zwiększają ekonomiczność.