Zabudowa chłodnicza gotowa do podłączenia

> Wyszukiwarka produktów

Firma Viessmann oferuje innowacyjną, gotową do podłączenia zabudowę chłodniczą oraz wyposażenie dodatkowe i usługi związane z montażem i konserwacją.

P-Gruppe-Hohe-Kuehlregale.png

Wysokie regały chłodnicze

Wysokie regały chłodnicze firmy Viessmann zapewniają maksymalnie dużą powierzchnię ekspozycji chłodzonej żywności i napojów. Sprawdzają się w sklepach różnej wielkości, m.in. handlu detalicznym, sklepach wielobranżowych, sklepikach na stacjach benzynowych oraz kioskach.

P-Gruppe-Halbhohe-Kuehlregale.png

Średnie regały chłodnicze i lodówki do sprzedaży impulsowej

Średnie regały chłodnicze i lodówki do sprzedaży impulsowej firmy Viessmann idealnie sprawdzają się przy dużych ilościach szybko sprzedawanych produktów. Zabudowa chłodnicza o niskiej wysokości to rozwiązanie, które można zastosować zarówno przy kasach, jak i na końcu alejki.

P-Gruppe-Bedienungstheken.png

Lady obsługowe

Innowacyjne lady obsługowe firmy Viessmann to wszechstronne, łatwe w czyszczeniu i konserwacji rozwiązania chłodnicze przeznaczone na wypieki, czekolady, ciasta, przekąski i inne artykuły delikatesowe. Wyrafinowany design spotyka się tu z przemyślaną funkcjonalnością, a najnowsza technologia – ze świadomością ekologiczną.

P-Gruppe-Inseln.png

Wyspy

Podczas wyboru idealnej wyspy chłodniczej lub zamrażalniczej wyjątkowo ważnym kryterium jest elastyczność. Wyspy chłodnicze lub zamrażalnicze firmy Viessmann idealnie sprawdzają się przy szybko sprzedających się produktach. Są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach, dzięki czemu można je połączyć, realizując różne koncepcje sklepu.

P-gruppe-Gewerbekhuelschraenke.png

Lodówki gastronomiczne

Lodówki gastronomiczne firmy Viessmann stanowią idealne uzupełnienie profesjonalnego wyposażenia i zaskakują przede wszystkim wszechstronnością i możliwością zastosowania w roli zarówno zamrażarki szokowej, jak i lodówki na torty.

P-Gruppe-Glastuerschraenke.png

Witryny z przeszklonymi drzwiami

Energooszczędne mobilne witryny firmy Viessmann zostały zaprojektowane przy uwzględnieniu szczególnych potrzeb przemysłu napojowego i handlu detalicznego. Oprócz spełnienia wymogów w zakresie wydajności energetycznej, celem było także ułatwienie brandingu, zapewnienie dużej powierzchni reklamowej i możliwości szybkiego uzupełniania produktów.