Innowacyjne systemy chłodnicze

Grupa Viessmann należy do wiodących w Europie producentów innowacyjnych rozwiązań chłodniczych. Paleta produktów obejmuje meble chłodnicze i mroźnicze do podłączenia do agregatów centralnych oraz z agregatami wbudowanymi w meble, instalacje agregatów zewnętrznych, komory chłodnicze i mroźnicze, agregaty chłodnicze i mroźnicze oraz montaż i serwis wymienionych urządzeń i zespołów. Obszerna oferta produktów i usług obejmuje wysoce efektywne i profesjonalne rozwiązania.

Rozwiązania chłodnicze do zastosowań profesjonalnych

Viessmann oferuje inteligentne rozwiązania dla handlu detalicznego, otwierające nowe możliwości sprzedaży żywności. Do czynników sukcesu zalicza się redukcja kosztów, stworzenie miłej atmosfery zakupów i dopasowanie do indywidualnych wymagań klientów, wynikających z koncepcji sklepu.


Asortyment produktów

Kuehlmoebel.jpg

Meble chłodnicze

Innowacyjna oferta mebli chłodniczych Viessmann obejmuje regały chłodnicze, lady obsługowe, meble mroźnicze, a także wyspy chłodnicze/mroźnicze, zarówno z przeznaczeniem do centralnego chłodzenia, jak również w wersji gotowej do podłączenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Asortyment produktów
Kuehlzellen.jpg

Komory chłodnicze i systemy regałowe

Komory chłodnicze i zamrażalnicze Viessmann wyróżnia dopracowana technika, efektywność energetyczna i ponadprzeciętne właściwości higieniczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Asortyment produktów
Kaeltesysteme.jpg

Systemy chłodzenia i sterowania

Pełna moc chłodzenia, oszczędność kosztów dzięki energooszczędnym agregatom chłodniczym typu split, sufitowym i ściennym marki Viessmann. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Asortyment produktów

Niskie koszty cyklu życiowego

W kwestii cyklu życiowego swoich produktów firma Viessmann reprezentuje podejście całościowe – od zainstalowania, poprzez codzienne użytkowanie, serwis i utrzymanie, aż do utylizacji lub złomowania. Nasi klienci otrzymują rozwiązania z niskimi kosztami cyklu życiowego, dla dobra przyszłych pokoleń.

Przyjemna atmosfera zakupów

Ugruntowane zrozumienie potrzeb klientów oraz obszerna wiedza rynkowa umożliwia nam wspieranie handlowców detalicznych w stwarzaniu miłej atmosfery zakupów. Meble chłodnicze Viessmann nadają się idealnie do atrakcyjnego prezentowania towarów, podnosząc w ten sposób obroty. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy rozwiązania, korzystne w równym stopniu dla handlowców i ich klientów.

Unikalne koncepcje handlu detalicznego

Rozwiązania chłodnicze Viessmann są elastyczne i odpowiadają wszelkim profesjonalnym wymaganiom. Wszystkie produkty można dopasowywać według indywidualnych pomysłów klienta, tworząc niepowtarzalne koncepcje sprzedaży detalicznej i rozplanowania sklepów.


Produkcja

Viessmann oferuje scentralizowane usługi sprzedaży, marketingu oraz wsparcia technicznego w zakresie chłodnictwa. Zakłady produkcyjne w Niemczech i Finlandii wytwarzają wysokiej jakości komory i meble chłodnicze oraz mroźnicze, a także dysponują zaawansowaną wiedzą z zakresu komercyjnych rozwiązań chłodniczych. Połączenie wieloletniego doświadczenia obydwu zakładów zapewnia klientom kompleksową obsługę.

Viessmann Kühlsysteme GmbH

Produkcja w Niemczech

Firma Viessmann Kühlsysteme GmbH, zlokalizowana w bawarskiej miejscowości Hof, jest liderem na europejskim rynku oraz głównym producentem komór i agregatów chłodniczych dla odbiorców handlowych i przemysłowych. Ponad 500 pracowników wytwarza wydajne i innowacyjne urządzenia, które spełniają wysokie wymagania w branży gastronomicznej i hotelarskiej, a także w branży produkcji i przetwarzania żywności.

Viessmann Kühlsysteme GmbH
Schleizer Straße 100
95030 Hof/Saale, Niemcy

Telefon:  +49 9281 8140
Telefaks: +49 9281 814269

E-mail: kuehlsysteme@viessmann.de
Internet: www.viessmann.de/kuehlsysteme

Certyfikaty


Norpe Oy

Produkcja w Finlandii

Firma Norpe Oy została utworzona w 1953 roku w Finlandii i należy do Grupy Viessmann. Przedsiębiorstwo jest wiodącym dostawcą innowacyjnych komercyjnych rozwiązań chłodniczych, takich jak meble chłodnicze i mroźnicze do podłączenia do agregatu centralnegolub z agregatem wewnętrznym, instalacje chłodnicze oraz usługi związane z montażem i konserwacją. W siedzibie głównej, w miejscowości Provoo, zatrudnia ponad 300 ekspertów z dziedziny chłodnictwa.

Norpe Oy
PL 24 (Teollisuustie 7)
06151 Porvoo
Finlandia

Telefon:  +358 19 537 8000
Telefaks: +358 19 537 8100

E-mail: marketing@norpe.fi
Internet: www.norpe.com

Certyfikaty

Kontakt

Firma Viessmann jest jednym z wiodących, międzynarodowych dostawców innowacyjnych systemów chłodniczych w Europie. Personel lokalnych oddziałów dystrybucyjnych w 11 krajach zapewnia obsługę, oferując kompleksowy asortyment produktów i usług - od konserwacji i serwisu aż po wsparcie techniczne. Szeroki zakres specjalistycznej wiedzy w Grupie Viessmann umożliwia profesjonalne opracowanie idealnego rozwiązania, spełniającego wymagania użytkowników. 

Viessmann Systemy Chłodnicze Sp.z o.o.
02-384 Warszawa
ul. Włodarzewska 53a/1
tel. 22/ 882 00 20
faks: 22/ 882 00 19
e-mail: info.pl@viessmann.com

James Whelan
Director International Business

Joanna Lenk
Country Manager
Tel. +48 728 488 357
e-mail: LnkJ@viessmann.com

Jan Jurczyk
Menedżer produktu – komory chłodnicze i mroźnicze
tel. + 48 784 688 211
e-mail: jurj@viessmann.com

Małgorzata Biller – Bogdanowicz
Menedżer d/s Administracji i Logistyki
Tel. +48 604 642 643
e-mail: BiwM@viessmann.com

Roman Piotrowski
Menedżer d/s Serwisu
Tel. +48 698 188 641
e-mail: PioR@viessmann.com


Iconic_studie_882x496.jpg

Atrakcyjny wygląd i wyższe obroty

Szafa mroźnicza Iconic firmy Viessmann to przykuwający wzrok element wyposażenia sklepu, co potwierdzają najnowsze badania

Wyższe obroty, lepsza ekspozycja towarów i jeszcze prostsza obsługa: stylowa półwysoka szafa mroźnicza Iconic firmy Viessmann skutecznie zachęca do zakupów — zostało to potwierdzone przez aktualne badania rynkowe. Przykładowa ankieta przeprowadzona w sklepie Edeka Schlemmer Markt Struve w Hamburgu wykazała, że zarówno klienci, jak i pracownicy są zachwyceni tym innowacyjnym urządzeniem. Również kadra zarządzająca sklepu ma powody do zadowolenia, ponieważ już w pierwszym miesiącu po instalacji szafy mroźniczej Iconic obroty w dziale mrożonek wzrosły o 8%!

Iconic przekonał klientów Edeka

„Klienci, a także nasi współpracownicy już od samego początku bardzo pozytywnie wyrażali się o nowym wyposażeniu. Meble Iconic zapewniają więcej miejsca oraz lepszą i ekspozycję towaru, a nowoczesny, podobny do gondoli wygląd natychmiast przyciąga uwagę kupujących”, mówi Sergej Slyznak, zastępca kierownika sklepu Edeka Schlemmer Markt Struve, o zaletach innowacji w dziale produktów mrożonych. Łącznie 62% ankietowanych wsykazało, że zamrażarka Iconic podoba im się najbardziej ze wszystkich mebli mroźniczych w sklepie, a dla 78% ankietowanych przejrzysta ekspozycja produktów jest największą zaletą nowości firmy Viessmann.
Innowacyjne systemy chłodnicze: Zabudowa chłodnicza

Zespolona zabudowa chłodnicza

Steckerfertige Kühlmöbel_605x341.jpg

Zabudowa chłodnicza gotowa do podłączenia

Innowacyjne systemy chłodnicze: Komory chłodnicze, agregaty chłodnicze i mroźnicze

Komory chłodnicze i systemy regałowe

Aggregat_605x341.jpg

Systemy chłodnicze i układy sterowania