Marka Viessmann z prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku

W dniu 23 czerwca 2016 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród „Budowlana Marka Roku”. Z dumą informujemy, że ten zaszczytny tytuł znalazł się w naszych rękach!

Firma Viessmann została wyróżniona dwukrotnie za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2016 roku w kategorii „pompy ciepła” oraz „kotły grzewcze”. Tytuł został przyznany na podstawie wyników ogólnopolskiego badania opinii i preferencji firm wykonawczych. Tytuły są przyznawane wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji ceny do jakości. 

Tytuł jest dla nas bardzo ważny, ponieważ ranking „Budowlana Marka Roku” to unikalne na polskim rynku przedsięwzięcie, ze względu na jego badawczy, niezależny charakter oraz ogromny zasięg - mówi Iwona Folleher Marketing Manager w firmie Viessmann.

Tegoroczna edycja okazała się rekordowa, jeżeli chodzi o liczbę firm aplikujących do tego tytułu - tym bardziej cieszymy się z otrzymania statuetek w dwóch kategoriach!
Dziękujemy wszystkim, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem przyczynili się do tego sukcesu!

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl