Beata Pazdyk, Dyrektor Personalna Viessmann Polska z nagrodą BUILDER SUPER POWER

Bardzo nam miło poinformować, że Beata Pazdyk, Dyrektor Personalna Viessmann Polska została wyróżniona w plebiscycie BUILDER SUPER POWER w kategorii Human Resources. Gala wręczenia certyfikatów odbyła się 21 października w Warszawie.

Wyróżnieniem Builder Super Power są nagradzani dyrektorzy i menedżerowie firm z szeroko rozumianej branży budowlanej, głównie w obszarach handlu oraz sprzedaży, HR, marketingu, PR i komunikacji, ale także badań oraz rozwoju, doradztwa technicznego i obsługi klienta. To wyróżnienie jest docenieniem dobrych praktyk w ww. obszarach, które zdaniem redakcji „Buildera” zasługują na promocję w środowisku partnerów biznesowych, klientów oraz opinii publicznej.

- Pracuję w firmie Viessmann od początku jej działalności w Polsce. Było nas pięcioro, kiedy zaczynaliśmy budować sieć sprzedaży. Wówczas sprzedawaliśmy kotły gazowe i olejowe. Dzisiaj firma liczy 130 osób i ponad tysiąc firm współpracujących, które oprócz tradycyjnych produktów sprzedają i promują najnowocześniejsze rozwiązania techniczne takie jak pompy ciepła, urządzenia hybrydowe oraz fotowoltaikę. Choć czasy były inne, to zaangażowanie ludzi, ich pasja, pracowitość oraz wizja rozwoju doprowadziły nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy jako liderzy branży grzewczej. Świętujemy 30. lecie obecności na polskim rynku i wraz z kompetentnym oraz zaangażowanym Zespołem wchodzimy w 4 dekadę. - mówi Beata Pazdyk, Dyrektor Personalna Viessmann Polska.

Warto dodać, że za innowacyjne rozwiązania w rozwoju HR, wysoki standard pracy, politykę prorozwojową i prorodzinną firma została nagrodzona m.in. trzykrotnym tytułem Solidny Pracodawca Roku oraz Dobry Pracodawca.

Szczegóły konkursu Dobra Firma oraz lista laureatów na stronie: https://builderpolska.pl/2021/10/22/builder-super-power-2021


Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Kompleksowa oferta firmy Viessmann zawiera indywidualne rozwiązania wykorzystujące efektywne systemy o mocy od 1,5 do 120 000 kilowatów, przeznaczone do wszystkich obszarów zastosowania i wszystkich nośników energii.