Certyfikat Dobra Marka 2021 dla Viessmann w kategorii systemy grzewcze

Z dumą informujemy, że firma Viessmann została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2021. Nagroda ta przyznawana jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. Kapituła konkursu doceniła naszą firmę w kategorii: systemy grzewcze.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski konkurs, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. W ramach Programu, już po raz dwunasty, zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i klientów.

Tegoroczna edycja przyniosła naszej firmie kolejne wyróżnienie. Marka Viessmann została w tych badaniach wysoko oceniona i wyróżniona tytułem DOBRA MARKA 2021– Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii: systemy grzewcze. Wynik badania potwierdził ugruntowaną pozycję marki oraz świetną jakość produktów.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Klienci doceniają nasze produkty i po raz kolejny obdarzają nas zaufaniem. Bardzo za to dziękujemy.