Firma Viessmann wyróżniona w prestiżowym rankingu
„Diamenty Forbesa” 2022

Z dumą informujemy, że nasza firma, już drugi rok z rzędu, otrzymała prestiżowe wyróżnienie - „Diament Forbesa”. „Diamenty Forbesa” to ranking polskich przedsiębiorstw, najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich lat. 

Dun & Bradstreet Poland we współpracy z redakcją „Forbes” opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, które zostały wycenione na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

- W tym roku Viessmann obchodzi jubileusz 30 – lecia obecności na polskim rynku. „Diamenty Forbesa” to dla nas duże wyróżnienie i swoista odpowiedzialność. W Viessmann pracujemy nad tym, by poprawić jakość życia obecnych i przyszłych pokoleń. Tworzymy rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na indywidualne potrzeby społeczeństwa, ale w globalnym kontekście, wpisują się w cele polityki klimatyczno-energetycznej – powiedział Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.