„W nowe stulecie” - Viessmann na Targach ISH Energy 2017

W dniach 14-18 marca br. we Frankfurcie, odbyła się kolejna edycja targów ISH Energy, największej i najważniejszej na świecie imprezy skupiającej wiodących producentów wyposażenia technicznego budynków, zaopatrzenia w energię, klimatyzacji i energii odnawialnych.

Silna reprezentacja firmy Viessmann, wiodącego producenta systemów grzewczych, przywitała gości targów przy innowacyjnym, multimedialnym stoisku, które idealnie odzwierciedlało ideę działania firmy, czyli harmonijne połączenie nowoczesności i tradycji.

Tegoroczna edycja targów była wyjątkowa, ponieważ, właśnie w roku 2017 firma Viessmann obchodzi 100-lecie działalności. Targi stały się zatem doskonałą okazją do symbolicznego podsumowania dotychczasowych osiągnięć i sukcesów, a jednocześnie silnym impulsem do rozpoczęcia nowego, ufamy, że równie udanego, etapu w działalności firmy.

Z okazji okrągłego Jubileuszu, pod hasłem "W nowe stulecie", zostały zaprezentowane nowości produktowe, cyfrowa inscenizacja usług oraz wyjątkowa podróż wehikułem czasu przez stuletnią historię przedsiębiorstwa. Naturalnie, nie zabrakło również odniesień do działań w nowej, multimedialnej rzeczywistości.

Warto było odwiedzić stoisko firmowe Viessmann i zapoznać się z ofertą wprowadzającą nową jakość oraz wyznaczającą trendy na kolejne lata, w czym razem z niektórymi z Państwa mieliśmy okazję razem uczestniczyć.

Poniżej przedstawiamy naszą krótką relację zdjęciową z tej imprezy.

Stoisko Viessmann: 14-18.03.2017, Frankfurt n/M - hala 8, stanowisko F96/G94!