Laury Builder Awards dla Viessmann. Sebastian Walerysiak – po raz trzeci Osobowością Branży 2022 miesięcznika Builder

16 marca 2023 roku odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Builder Awards. Wyróżnienia – Budowlana Marka Roku 2022 dla firmy Viessmann oraz Osobowość Branży 2022 dla prezesa firmy Sebastiana Walerysiaka odebrała Ewelina Bartnikowska, Marketing Manager Viessmann.

Gala BUILDER AWARDS 2023 odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych i partnerów biznesowych. Wręczenia dyplomów i statuetek dokonali członkowie Rady Programowej, Naukowej i Recenzenci miesięcznika „Builder”.

Z dumą informujemy, że firma Viessmann po raz trzeci zdobyła tytuł Budowlanej Firmy Roku, zyskując uznanie wykonawców z branży budowlanej. Niezależne jury oceniało m.in. pozycję firmy w branży oraz osiągnięcia na tle konkurencji, jakość produktów i usług, spełnianie norm, a także rzetelność oraz stabilność prowadzonej działalności.

Miesięcznik „Builder” po raz kolejny podkreślił również rolę liderów – przyznając za indywidualne osiągnięcia 2022 roku - wyróżnienie Osobowość Branży. Taką właśnie statuetką już po raz trzeci uhonorowano Prezesa Viessmann - Sebastiana Walerysiaka za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy Viessmann, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw. Prezes nie mógł stawić się na gali osobiście, ponieważ reprezentował firmę na międzynarodowych Targach ISH 2023 we Frankfurcie na Menem. Nagrodę w jego imieniu odebrała Marketing Manager Viessmann - Ewelina Bartnikowska.

Serdecznie gratulujemy i korzystając z okazji, pragniemy podziękować Państwu za zaufanie, lojalność oraz zaangażowanie w rozwój marki Viessmann!