Sebastian Walerysiak – Osobowość Branży 2018 miesięcznika Builder

W czwartek, 24 stycznia br., wręczone zostały nagrody w Rankingu Budowlana Marka Roku 2018 miesięcznika „Builder”. Podczas uroczystej gali, marka Viessmann, już po raz kolejny, otrzymała wyróżnienie. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Prezes Zarządu, Sebastian Walerysiak, który, również już drugi rok z rzędu, został nagrodzony tytułem Osobowość w Branży.

XVI edycja Gali Budowlana Marka Roku odbyła się w warszawskim Multikinie Złote Tarasy. Impreza zgromadziła nie tylko przedstawicieli producentów materiałów budowlanych, ale również organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych, instytucji rządowych oraz media. Konkurs Budowlana Marka Roku rokrocznie wskazuje marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców.

Firma Viessmann, lider w produkcji nowoczesnych systemów grzewczych, już po raz trzeci z rzędu została doceniona i wyróżniona, zdobywając uznanie wykonawców z branży budowlanej i tym samym zaszczytny tytuł Budowlanej Marki Roku. Tytuł przyznawany został firmie za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2018 roku, osiągnięcia na tle konkurencji, jakość produktów i usług oraz odpowiadanie na potrzeby klientów.

Miesięcznik „Builder” podkreślił również rolę liderów – przyznając za indywidualne osiągnięcia w 2018 roku wyróżnienie Osobowość Branży. Taką właśnie statuetką, już drugi rok z rzędu, za efektywne zarządzanie, wieloletni wkład w rozwój firmy, intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw, uhonorowano Prezesa Viessmann, Sebastiana Walerysiaka.

- Tytuł Marka Roku jest dużym wyróżnieniem, potwierdzającym nie tylko jakość produktów Viessmann i niesłabnącą od lat satysfakcję naszych klientów, ale również ogromne zaangażowanie całego zespołu pracowników i partnerów naszej firmy – mówił Sebastian Walerysiak, Prezes firmy Viessmann w Polsce. - Niezmiennie wierzę, w to, że umiejętność budowania długotrwałych relacji opartych na obopólnym zaufaniu i szacunku to klucz do sukcesu firmy. Przez lata zarządzania firmą Viessmann w Polsce, udało mi się zbudować znakomity zespół ludzi podążających w jednym kierunku i zadbać o przyjazne otoczenie rynkowe. Wspólnie wprowadziliśmy kilka innowacyjnych rozwiązań, które stały się obowiązującymi normami dla całego koncernu. Dzięki temu, obecnie posiadamy zaplecze, które pozwala nam zaoferować kompleksową ofertę dla każdego klienta - od inwestora indywidualnego, po klienta przemysłowego. W 2018 roku, rekordowym pod względem sprzedaży, naszą ofertę uzupełniły cyfrowe i hybrydowe systemy grzewcze z pełnym ich zarządzaniem za pośrednictwem internetu – dodał Sebastian Walerysiak.