„Pomaganie mamy we krwi”

Wszyscy wiemy, jak ważne jest wzajemne wsparcie i bezinteresowna pomoc niesiona tym, którzy jej potrzebują - zwłaszcza w bardzo trudnej sytuacji, z jaką przyszło nam się mierzyć przez ostatnie miesiące. Swoją cegiełkę w budowaniu wsparcia dla służby zdrowia i wielu Polaków dołożyła również firma Viessmann, Fundacja Świadomi Klimatu, która wraz z Fundacją Świadomi Klimatu, przygotowała akcję pod hasłem „Pomaganie mamy we krwi”. Akcja ta polegała na przekazaniu Regionalnym Centrom Krwiodawstwa paczek ze środkami ochrony indywidualnej oraz sercami antystresowymi z logo Viessmann. Dotychczas przekazano łącznie 12 500 maseczek jednorazowych, 500 przyłbic i 750 serc antystresowych, które trafiły do Centrum Krwiodawstwa we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Białymstoku.

„Jako Fundacja wspierająca działalności związane m.in. z ochroną i promocją zdrowia, czujemy nie tyle obowiązek, co wewnętrzną potrzebą niesienia wsparcia w czasie gdy jest ono tak bardzo potrzebne. Naszymi działaniami pragniemy zachęcić wszystkie osoby, które mają taką możliwość do bezpiecznego oddawania najcenniejszego daru, jaki możemy ofiarować - krwi i ratującego życie osocza.” - dodaje Artur Stanowski, prezes Fundacji Świadomi Klimatu. Akcja „Pomaganie mamy we krwi” to druga odsłona dużej kampanii Fundacji i marki

Viessmann, zachęcająca do wspólnego wspierania się i pomagania sobie w tych trudnych czasach. W ramach pierwszej kampanii pracownicy Viessmann oddawali krew w mobilnych stacjach krwiodawstwa, które zagościły w oddziałach firmy. Obie akcje spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Mamy nadzieję, że przekazane środki ochrony przyczynią się do zwiększenia liczby dawców, odwiedzających centra krwiodawstwa.

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

pomaganie-mamy-we-krwi-2-XL.jpg

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

pomaganie-mamy-we-krwi-1-XL.jpg