Silne partnerstwo metodą na pokonanie wyzwania
- dziękujemy za Wasze zaangażowanie!


Szanowni Państwo,

w przeciągu kilku tygodni koronawirus odwrócił nasz świat do góry nogami. Odczuwamy jego efekty zarówno w naszym prywatnym, jak i służbowym życiu. Doświadczamy czasu zwiększonej uważności, niepewności i trzymania dystansu między nami. Mimo to, jednocześnie jesteśmy świadkami ogromnych pokładów ducha zespołowego i wzajemnej pomocy. Świat również jest nam bliższy - przynajmniej wirtualnie. Wszystko to dotyczy również Firmy Viessmann i jej Partnerów - Was.

W obecnej sytuacji Wasze codzienne zaangażowanie i dbałość o klientów staje się ważniejsze niż dotychczas. Każdego dnia sprawiają Państwo, że nasi klienci mają ciepły dom i że układy pracujące w szpitalach i pozostałych kluczowych placówkach świadczenia usług pracują bez zarzutu. A to tylko kilka szczególnych przykładów.

W ostatnim miesiącu marcu zamówili Państwo więcej urządzeń grzewczych niż dotychczas - zarówno dla Siebie, jak i klientów. Za to w szczególności chcielibyśmy podziękować.

Jako Firma Viessmann robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić najlepsze możliwe wsparcie dla Was, jako odpowiedzialny, rzetelny Partner, podczas gdy Państwo robią wszystko by wesprzeć klientów w domach lub ich firmach.

Niezależnie od tego, czy chodzi o utrzymanie naszej zdolności do dostarczania, czy o wsparcie w zakresie obsługi technicznej, jesteśmy i pozostaniemy dla Państwa!

Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek, dzięki niezliczonym narzędziom cyfrowym, takim jak webinaria, kalkulatory doborowe, szkolenia online oraz aplikacje typu ViGuide wspieramy Państwa i pozostajemy w stałym kontakcie.

Niezależnie od tego wszyscy pracownicy Firmy Viessmann pozostają do Państwa dyspozycji i aktywnie pomagają pokonać codzienne wyzwania.

Jednocześnie jasne jest, że kryzys taki jak ten, którego obecnie doświadczamy, nie pozostanie bez wpływu na firmę Viessmann. My również musimy podjąć kroki w związku z obecną sytuacją ekonomiczną, aby bezpiecznie przeprowadzić Naszych Partnerów w przyszłość i zapewnić miejsca pracy dla wszystkich członków dużej rodziny Viessmann.

Wspólnie z Państwem, Naszymi Partnerami pokonamy trudności związane z pandemią koronawirusa i razem odniesiemy sukces we współpracy. Jestem tego pewien.


Z poważaniem,

Sebastian Walerysiak
Prezes Zarządu
Viessmann Sp. z o.o.