Solidny Pracodawa Roku 2017

Innowacje i rozwój pracowników siłą napędową firmy Viessmann

Miło nam poinformować, iż w tym szczególnym dla firmy Viessmann w Polsce roku jubileuszowym, nasza firma otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. Decyzją niezależnego jury Viessmann został branżowym liderem.

„Solidny Pracodawca Roku” to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są firmy i organizacje, tworzące wyjątkowe środowisko pracy oraz realizujące, promujące najlepsze praktyki w zakresie zatrudnienia i doskonalenia pracowników, angażujące się w śmiałe projekty i kampanie społeczne i marketingowe.

Jesteśmy dumni z faktu że nasze rozwiązania, niestandardowe podejście do zarządzania potencjałem ludzkim i zaufanie naszych Pracowników, pozwoliły nam zdobyć ten prestiżowy tytuł. Wyróżnienie to jest dla nas tym ważne, że dobre praktyki oraz rozwiązania w dziedzinie HR w Viessmann zostały potwierdzone przez niezależny audyt. Wynik ten jednoznacznie pokazuje, że Viessmann to nie tylko znana marka, ale przede wszystkim Solidna Kadra Profesjonalistów o wysokich kompetencjach, dzięki którym przedsiębiorstwo może realizować ambitne cele biznesowe.

Firma Viessmann to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą

Wysokie kwalifikacje naszych pracowników to warunek realizacji nowoczesnego systemu produkcyjnego opartego na zasadzie ciągłego doskonalenia oraz procesach synchronicznych. Wyrazem tego jest promowanie i motywowanie samych pracowników do zgłaszania ulepszeń w miejscu pracy. Firma zatrudnia ludzi z proaktywnym podejściem, otwartych na wyzwania i pełnych entuzjazmu. Zapewnia możliwości rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznych szkoleń i możliwość doskonalenia umiejętności pracowników.

Viessmann stawia na młode i otwarte umysły, które pod czujnym okiem doświadczonych fachowców mogą w pełni rozwinąć swoje skrzydła. Taka współpraca nabiera charakteru symbiozy pomiędzy pokoleniami – młodzi pracownicy mają możliwość poszerzenia posiadanej wiedzy, natomiast ich mentorzy uczą się przełamywać standardowe schematy rozwiązań.


> Zapraszamy do współpracy