Firma Viessmann - solidnym pracodawcą

VIESSMANN każdego roku zdobywa coraz liczniejszą grupę zwolenników. Jakość produktów firmy oraz jej społeczną działalność doceniają specjaliści z różnych dziedzin, partnerzy biznesowi, konsumenci jak i sami pracownicy firmy.

Firma Viessmann otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2017 w kategorii ogólnopolskiej, który przyznaje w uznaniu za zasługi w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Uroczysta gala „Solidnych Pracodawców Roku” odbyła się w dniu 15 marca, a wyróżnienie odebrał prezes firmy Sebastian Walerysiak.

Konkurs na najlepszych pracodawców roku organizowany jest od czterech lat przez Grupę Media Partner. Nagroda przyznawana jest w ogólnopolskim konkursie: SOLIDNY PRACODAWCA ROKU

Jest ona odczytywana jako ważny krok w kierunku zwiększania satysfakcji, zadowolenia z pracy i w konsekwencji budowania więzi pomiędzy zespołem a pracodawcą. Przy wyborze zwycięzców brane są pod uwagę m.in. takie kryteria jak liczba pracowników, tzw. wskaźnik solidności zatrudnienia, warunki pracy, terminowość wypłat, warunki zatrudnienia kobiet w ciąży, ścieżka kariery czy zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie (m.in. PIP, Urzędy Pracy, władze lokalne, organizacje biznesowe).
Konkurs "Solidny Pracodawca Roku" wyłania i nagradza te przedsiębiorstwa, które z wyróżnieniem wywiązują się ze swoich zobowiązań względem pracowników. Bierze w nim udział tysiące firm z wszystkich regionów kraju, wyróżniających się dobrą polityką personalną. Laureaci, obok przyznanego tytułu, otrzymują godło programowe użyteczne w działaniach informacyjnych, rekrutacyjnych, marketingowych i wizerunkowych.

„Firma Viessmann to przede wszystkim zespół ludzi – profesjonalistów , dzięki którym przedsiębiorstwo realizuje cele biznesowe . Wszystkie nagrody oraz wyróżnienia naszej firmy bardzo nas cieszą i jesteśmy z nich dumni. Z pewnością jednak nie spoczniemy na laurach. Bo zgodnie z nowymi zasadami, które przyświecają działaniom firmy Viessmann Wspólnie, Odpowiedzialnie, Innowacyjnie nadal będziemy realizować śmiałe cele i zamierzenia" podsumował Sebastian Walerysiak, prezes Viessmann Polska.