Sukces Viessmann na Międzynarodowych Targach ENEX w Kielcach

Sukces – tak można określić kolejną edycję targów ENEX / ENEX Nowa Energia dla firmy Viessmann. Zdobyliśmy złoty medal dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów, wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Forum Pomp Ciepła, a nasze firmy partnerskie zostały wyróżnione w konkursie „Dobre praktyki w dobrych rękach”.

8 i 9 marca 2023 roku w Targach Kielce spotkali się najlepsi światowi przedstawiciele branży energetycznej, producenci paneli fotowoltaicznych, instalatorzy pomp ciepła, dilerzy samochodów elektrycznych oraz firmy zajmujące się magazynowaniem energii. Tegoroczna edycja przerosła ilością gości i zainteresowaniem najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Już pierwszego dnia Targów, przyznane zostały nagrody dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Z dumą informujemy, że nasza tegoroczna premiera produktowa Viessmann Invisible otrzymała złoty medal. Viessmann Invisible to kompaktowy system ogrzewania i wentylacji, umożliwiający optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu i swobodną aranżację wnętrza budynku. Podczas wydarzenia rozstrzygnięto również konkurs „Dobre praktyki w dobrych rękach”, w którym wyróżniono firmy za najbardziej udane i wyróżniające się realizacje energetyczne i ekologiczne w Polsce. Z dumą informujemy, że również w tym plebiscycie dwa wyróżnienia zdobyły firmy partnerskie Viessmann: firma Instal Agora oraz firma Wilgorz.

Jak co roku, targowi goście mogli odwiedzić specjalną strefę wystawienniczą MiastOZE - miejsce branżowych spotkań oraz konsultacji inwestorów z wykonawcami i praktykami. Tradycyjnie podczas Targów miały miejsce branżowe panele Forum Fotowoltaicznym Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła, w którym wziął udział przedstawiciel firmy Viessmann. Uczestnicy mogli także zgłębić temat magazynowania energii oraz efektywności energetycznej podczas konferencji Energia PL i HEAT not LOST. Nie zabrakło atrakcji dodatkowych dla gości – konkursów i gier z nagrodami.

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny stoiska Viessmann, wartościowe rozmowy i nowe kontakty. Już dziś zapraszamy Was na kolejną edycję targów w 2024 roku!