Nominacja do tytułu Symbol Skutecznego Zarządzania 2021 dla Viessmann

Miło nam poinformować, że firma Viessmann otrzymała list nominacyjny do tytułu Symbol 2021 w kategorii Skuteczne Zarządzanie. Bardzo cieszymy się z nominacji i czekamy na ogłoszenie wyników.

Ogólnopolski konkurs „Symbol” organizowany jest przez redakcję „Monitor Biznesu”, niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej” oraz „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Program jest objęty patronatem Głównego Inspektora Ochrony Środowiska. W konkursie wyróżniane są firmy, samorządy, uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem.

Spośród firm, które otrzymały list nominacyjny, kapituła plebiscytu wybierze te podmioty, które otrzymają tytuł Symbolu 2021 w kilku kategoriach. Plebiscyt rozstrzygnie się w drugiej połowie 2021 roku.

Nominacja do tytułu” Symbol 2021” to dla marki Viessmann wyraz docenienia działań i osiągnięć w ciągu ostatnich lat. Dziękujemy wszystkim, którzy przez swoją codzienną pracę i ogromne zaangażowanie budują wartość i wizerunek firmy Viessmann.