ViMove dla Ukrainy

Szanowni Państwo,

dziś po raz kolejny rusza kolejna runda akcji #ViMoveForClimate!

Tym razem zrobimy to trochę inaczej.

Zamiast zamieniać Wasze aktywności sportowe #ViMove na drzewa, zamienimy je na euro, które przekażemy na pomoc ludziom w Ukrainie. Tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w ciągu ostatnich czterech tygodni, całkowicie wywróciły świat, jaki znamy. Wracając myślami do roku 2020, kiedy rozpoczynaliśmy ViMove for Climate, chcieliśmy nie tylko zapoczątkować ruch "zróbmy to razem", ale także dać ludziom poczucie nadziei w czasach koronawirusa. Tym razem również chcemy zachęcić ludzi do zrobienia czegoś dobrego - nie tylko dla siebie, ale także dla większego dobra.

Po zainstalowaniu aplikacji #ViMove Twoja aktywność sportowa będzie przeliczana bezpośrednio na datki dla Ukrainy. Oprócz sportu, tym razem uwzględniliśmy również kategorię "Wolontariat". Mimo że jest ona dostępna tylko dla osób, które wczytają ją ręcznie, za każde 20 minut pracy będziemy przekazywać jedno euro na działalność charytatywną.

Dołącz do nas teraz w akcji #ViMoveForUkraine. Zaloguj się na stronie: https://app.vimoveforclimate.com/login

Każde działanie - choćby najmniejsze - będzie miało ogromny wkład w pomoc potrzebującym Ukraińcom!

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

yt-vimove-for-ukraine.jpg