Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla pompy ciepła VITOCAL 200-S

Z dumą informujemy, że pompa ciepła VITOCAL 200-S firmy Viessmann otrzymała Złoty Medal MTP 2018. Nagroda została przyznana przez Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2018.

Złoty Medal MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 30 lat. Do konkursu o nagrodę rocznie startuje niemal 500 produktów. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane są przez jury pod względem innowacyjności, estetyki, ekonomiczności użycia oraz bezpieczeństwa dla środowiska.

Nagrodzona w tym roku Złotym Medalem MTP, pompa ciepła split typu powietrze/woda firmy Viessmann, oszczędza środowisko i koszty energii, wykorzystując ciepło zawarte w powietrzu atmosferycznym. Ta bezkonkurencyjnie najcichsza jednostka zewnętrzna tego typu, przystosowana jest zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Wysoki komfort obsługi zapewnia regulator Vitotronic z modułem Vitoconnect 100, umożliwiający zdalne sterowanie instalacją grzewczą za pomocą aplikacji mobilnej ViCare.

Warto zainteresować się urządzenim nie tylko z powodu wyróżnienia przez MTP. Pompa ciepła VITOCAL 200-S objęta jest bowiem programem „Ciepło z zimna”, w ramach którego firma Viessmann pokrywa koszty montażu i pierwszego uruchomienia pompy!To oznacza, że Klienci, którzy zdecydują się na promocję, zyskają nie tylko czas i i pewność, że wszystko się dzieje pod opieką fachowca, firma Viessmann gwarantuje również obniżony podatek VAT – z 23% do zaledwie 8% za oferowany pakiet! Oferta ważna od 01.02.2018 do 30.06.2018 r.

Więcej informacji na stronie: www.cieplozzimna.pl oraz u Partnerów Handlowych Viessmann.