„Partnerstwo dla przyszłych pokoleń”

Nowoczesna koncepcja stoiska Viessmann na targach ISH

W terminie 11 - 15 marca 2019 roku, we Frankfurcie na Menem, odbyły się targi ISH. To najważniejsza na świecie impreza branżowa o tematyce budownictwa, klimatyzacji oraz energii odnawialnych. Przez trzy dni marca na „zielonym” stoisku Viessmann prezentowano nową strategię marki oraz innowacyjną ofertę produktową.

 

Około 2400 wystawców z ponad 50 krajów zaprezentowało swoją ofertę podczas tegorocznych targów ISH. Na ponad 250.000 m² powierzchni swoje produkty i usługi zaprezentowały firmy działające w zakresie łazienek, budownictwa, energetyki, technologii klimatyzacyjnej, ogrzewnictwa oraz energii odnawialnej. Jednym z wystawców była firma Viessmann.

Podczas targów firma Viessmann zaprezentowała ofertę uzupełnioną o nowe, cyfrowe, bezpieczne, ekologiczne i jeszcze bardziej ekonomiczne technologie -cyfrowe i hybrydowe systemy grzewcze z pełnym ich zarządzaniem i kompleksową kontrolą za pośrednictwem internetu. Nowoczesna koncepcja stoiska Viessmann ściśle łączyła się z motto firmy „Partnerstwo dla przyszłych pokoleń”. Zgodnie z misją firmy, w myśl troski o jakość klimatu i środowisko naturalne, firma Viessmann wykreowała przestrzeń pełną zieleni oraz miejsc do wypoczynku, która przypominała park. Do dekoracji wykorzystano dużo roślin oraz elementów ekologicznych, a gości częstowano jabłkami oraz zdrowymi przekąskami. 

Podczas targów, wspólnie z Partnerami i rzemiosłem instalatorskim, przedstawiciele firmy Viessmann wyrazili chęć kształtowania przestrzeni życiowej swoich klientów, proponując rozwiązania, które w globalnym kontekście, mają prowadzić do zmian polityki klimatycznej i poprawy jakości życia przyszłych pokoleń. Jak stwierdził Max Viessmann, CEO firmy i przedstawiciel czwartego pokolenia rodziny Viessmann: - Działanie z troską o przyszłe pokolenia jest częścią filozofii naszego rodzinnego przedsiębiorstwa. Viessmann przez najbliższe lata będzie zorientowany na nowoczesne zarządzanie domową energią w oparciu o nowe technologie oraz digitalizację i informatyzację komunikacji.Istota i waga stojącego przed nami wyzwania jest szczególnie wyraźna właśnie teraz, gdy młodzież wychodzi na ulice w ramach walki o jakość środowiska naturalnego – dodał Max Viessmann.

Stoisko Viessmann cieszyło się dużym powodzeniem i przyciągało uwagę odwiedzających nieprzerwanie przez trzy targowe dni. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym we współpracę przy organizowaniu i obsłudze stoiska. Dziękujemy również odwiedzającym Targi za wsparcie i wiele miłych słów. Do zobaczenia!

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

ISH 2019 (film)
Stoisko Viessmann na ISH

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

Wywiad z Maxem Viessmann (film)
Max Viessmann - wywiad