„ECO Summer Camp” – ekologiczne obozy dla dzieci i młodzieży

To już druga edycja ECO Summer Camp w Pobierowie, czyli ekologicznego obozu dla dzieci i młodzieży.  W obozie uczestniczyło aż 135 dzieci z Polski i Ukrainy. Nauka podstaw zero waste i recyclingu w codziennym życiu, wiedza o przeciwdziałaniu niskiej emisji, warsztaty artystyczne, karaoke, nauka pierwszej pomocy, ogniska, wieczory filmowe - to tylko niektóre atrakcje, które czekały na uczestników ECO Summer Camp 2022 .

Po raz pierwszy gościliśmy grupę opiekunów i dzieci, uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy, które wraz z polskimi kolegami i koleżankami uczestniczyli w zajęciach ekologicznych i zwiedzali polskie wybrzeże. Nasi wspaniali psychologowie i wychowawcy zadbali o dobre nastroje i pomagali dzieciom zaadoptować się w nowej rzeczywistości.
Największą nagrodą dla nas, jako organizatorów, ale też dla opiekunów oraz wszystkich osób zaangażowanych w Projekt jest to, że dzieci wróciły do domów zmęczone, ale zadowolone i uśmiechnięte - z przekonaniem, że za rok z chęcią znów pojadą na obóz organizowany przez Viessmann i Fundację Świadomi Klimatu!

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

esc-yt-cover.png