Pomoc Ukrainie

Ciężko nam od kilku miesięcy myśleć o czymś innym niż sytuacja na Ukrainie. Wszyscy staramy się wspierać naszych Przyjaciół i Sąsiadów w miarę naszych możliwości! Pracownicy Viessmann również zaangażowali się w pomoc Ukrainie i zebrali środki medyczne, które Polska Misja Medyczna współpracująca z konsulatem przekazała je potrzebującym. Dziękujemy wszystkim Pracownikom za ogromne zaangażowanie! Działamy dalej!

Firma Viessmann zaangażowała się również w finansowe wsparcie dzieci z Ukrainy, które przyjechały do Polski z ogarniętej wojną Ukrainy. Zaprosiliśmy grupę dzieci i opiekunów na obóz ekologiczny - ECO Summer Camp. Grupa ponad 20 dzieci wraz z polskimi kolegami i koleżankami spędzały wakacje, uczestniczyły w zajęciach ekologicznych, artystycznych, zwiedzały polskie wybrzeże i uczyły się żyć w zgodzie z naturą.

Odpoczywały i z uśmiechem korzystały z wszystkich atrakcji, które przygotowaliśmy. Na ECO Summer Camp gościliśmy również panie wychowawczynie z Ukrainy oraz naszych psychologów, którzy pomagali dzieciom zaadoptować się w obozowej rzeczywistości. I chyba nam się to udało - zobaczcie te uśmiechy! 

fot. Agnieszka Klimczak