Viessmann Sponsorem Rodzinnych Turnusów Psychoonkologicznych UNICORN FAMILY CAMP

Firma Viessmann od lat czynnie wspiera Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie. W tym roku marka zaanagażowała się w sponsoring letnich rodzinnych turnusów UNICORN FAMILY CAMP. Rodzinne Turnusy Psychoonkologiczne organizowane przez UNICORN to wczasy skierowane do rodzin, które borykają się z problemem choroby onkologicznej. Skierowane są zarówno do dorosłych, jak i dzieci. W zgodzie z naturą, w nurcie ekologicznym i w atmosferze zabawy, dzieci będą mogły pozwolić sobie na beztroską zabawę, a rodzice znajdą dla siebie moment wytchnienia i refleksji.

Rodzinom podczas wypoczynku towarzyszyła grupa przyjaciół – psychoonkologów, pedagogów, instruktorów różnych metod terapeutycznych –  udzielających wsparcia, tak potrzebnego w  procesie mierzenia się z  emocjami,  budowania odwagi i wiary w powrót do zdrowia i dobrego życia. Podczas każdego turnusu przewidziano: zajęcia z psychologami, zajęcia ruchowe, zajęcia dotyczące odżywiania i diety, zajęcia artystyczne, muzyczne, kulturalne, oraz wycieczki – w tym zwiedzanie Krakowa.

Turnusy Psychoonkologiczne UNICORN FAMILY CAMP odbyły się w Centrum Psychoonkologii UNICORN w Krakowie, ul. Zielony Dół 4. Skierowane były do osób z całej Polski i do rodzin w dowolnym składzie: rodzice / rodzice oraz dziecko / rodzice oraz dzieci/ dzieci. Turnusy odbyły się w miesiącu czerwcu i lipcu.

Centrum Psychoonkologii UNICORN to ośrodek pomocy i wsparcia psychologicznego dlaPacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Ośrodek prowadzi działalność w obszarze edukacji oraz rehabilitacji, ze szczególną troską o poprawę komfortu emocjonalnego Pacjenta.

fot. Beata Majka ZENTRALA

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

cover2.jpg