Viessmann i Krakowski Klub Morsów „Kaloryfer” razem dla WOŚP

W niedzielę, 31 stycznia 2022, firma Viessmann wraz z Krakowskim Klubem Morsów „Kaloryfer” w wyjątkowy sposób wspólnie wspierali 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przemarsz ulicami rynku, licytacja oraz morsowanie w Wiśle ze smokiem Matyldą - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na krakowian.

W ostatnią niedzielę stycznia 2022 Viessmann i Krakowski Klub Morsów „Kaloryfer” wspólnie grali dla okulistyki dziecięcej i zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku! Mimo porywistego wiatru i deszczu nie zabrakło gorącego wsparcia, dopingu i obecności ludzi, którzy wspierają WOŚP.

Imprezę rozpoczął symboliczny przemarsz ulicami krakowskiego Rynku. Rozśpiewany orszak wyposażony w proporce i czerwone flagi Viessmann przeszedł od pomnika Adama Mickiewicza, aż do Bulwaru Czerwieńskiego nad Wisłą. Tutaj śmiałkowie Krakowskiego Klubu Morsów „Kaloryfer” ujarzmili nurt Królowej Polski Rzek przepływając ją wraz ze smokiem Matyldą. W międzyczasie odbyła się licytacja gadżetów sportowych podarowanych przez firmę Viessmann, która w tym roku, podobnie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, obchodzi jubileusz 30. lecia działalności w Polsce. Licytację prowadził aktor Piotr Cyrwus.

Viessmann Polska wspiera Fundację WOŚP od początku swojej działalności w Polsce. W tym roku, za kwotę 10.200,00 zł , firma wylicytowała spotkanie z najsłynniejszym polskim himalaistą, taternikiem i alpinistą Krzysztofem Wielickim. W sumie firma Viessmann przekazała w tym roku na poczet WOŚP 14.475,00 PLN.