Serdecznie witamy w firmie Viessmann

Dzięki bogatej ofercie doskonałych produktów i rozwiązań firma Viessmann zyskała miano promotora nowych technologii, nadającego tempo rozwojowi branży grzewczej. Nasze projekty to kamienie milowe w rozwoju techniki grzewczej.

Jako wiodące przedsiębiorstwo zajmujące się techniką grzewczą i zdeklarowany promotor idei zrównoważonego rozwoju, oferujemy naszym klientom innowacyjne produkty, które cechują się najwyższą jakością, efektywnością energetyczną, a także ekologicznością i trwałością. Już od dziesięcioleci produkujemy pompy ciepła i systemy solarne oraz wyjątkowo niskoemisyjne systemy grzewcze zasilane olejem, gazem i surowcami odnawialnymi. Osiągnięcia nie pozwalają nam jednak spocząć na laurach. Chcemy tworzyć nowości i wyznaczać standardy także w przyszłości. To cel naszych badań i rozwoju.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne jesteśmy orędownikami długofalowej i jasno zdefiniowanej strategii. Deklarujemy odpowiedzialność społeczną i socjalną. Naszych pracowników cechuje otwartość na świat, a ich myśli i działania są zorientowane na klienta. Współpracę wyróżnia zaufanie, niezawodność i elastyczność. Dlatego wspieramy ich indywidualne mocne strony, zamierzenia i talenty.

Podejmij wyzwanie, które oferuje firma Viessmann. Czekamy na Ciebie.

Viessmann Sp. z o.o.

Viessmann Sp. z o.o. poszukuje:

Kandydatów do pracy. Skontaktuj się z nami!

Jeżeli chciałbyś współpracować z nami, prześlij swoją aplikację na adres:

Viessmann Sp. z o.o.
ul. Karkonoska 65
53-015 Wrocław
lub na adres e-mail: kadry@viessmann.pl

wraz z następującym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Viessmann Sp. z o. o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Jeżeli życzą sobie Państwo brać udział również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Viessmann Sp. z o.o. prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Viessmann Sp. z o. o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Administratorem podanych w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych w myśl ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych jest Viessmann Sp z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 65. Podanie danych spoza zakresu wymienionego w art. 22¹ ustawy dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity Dz.U. z 1998 r., Nr.21. poz. 94, z późn. zm.) jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na złożoną ofertę pracy. Każdy ma prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Viessmann - Research & Development Center

W związku z tworzeniem nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Elektroniki i Oprogramowania Viessmann we Wrocławiu, poszukujemy zaangażowanych i zmotywowanych pracowników, którzy chcą współtworzyć innowacyjne produkty na rynki przyszłości.

Jako dynamiczne przedsiębiorstwo stawiany na ciągły rozwój- wykwalifikowany zespół, któremu dajemy pełne możliwości współtworzenia przyszłości naszej firmy.

Jeśli jesteś absolwentem, lub poszukujesz nowych, ciekawych wyzwań zawodowych, zadbamy o twój indywidualny rozwój.

Skorzystaj z szansy, jaką oferuje Ci Viessmann. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Centrum Badawczo Rozwojowe Viessmann
ul. Duńska 9 (Budynek Delta)
54-427 Wrocław
tel. 071 785 86 00

Na chwilę obecną poszukujemy członków zespołu, do pracy na stanowisku:

Viessmann - Research & Development Center
Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o. - Zakład Produkcyjny w Legnicy

Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o. - Zakład Produkcyjny w Legnicy

Na rynkach międzynarodowych technika grzewcza firmy Viessmann jest synonimem wysokiej kompetencji technicznej i najwyższych standardów jakości. Decydują o nich nie tylko niezawodna, ekonomiczna i proekologiczna technika czy komfort użytkowania, ale przede wszystkim wykwalifikowana kadra zakładów produkcyjnych.

Kim jesteśmy?

Zakład Produkcyjny Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o. w Legnicy istnieje od 2000 roku.
Obecnie zakład posiada zróżnicowane technologicznie linie produkcyjne wytwarzające zarówno podzespoły do urządzeń grzewczych marki Viessmann, takie jak: okablowanie, wiązki kablowe, orurowanie miedziane, jak i gotowe produkty: kotły na paliwo stałe, w drugiej połowie 2010 r. uruchomiliśmy produkcję kogeneratorów i biogazowni. Obecnie 440 pracowników znajduje zatrudnienie w dwóch zakładach na czterech liniach produkcyjnych oraz w następujących działach pozaprodukcyjnych: konstrukcji, jakości i rozwoju produktu, logistyki materiałowej, planowania i sterowania produkcją inżynierii przemysłowej, zarządzania zmianą, utrzymania ruchu, controllingu, księgowości i personalnym.

Nowoczesna technologia, nowoczesny system produkcji.

Wysokie kwalifikacje naszych pracowników to dla nas warunek realizacji nowoczesnego systemu produkcyjnego Vitotop opartego na zasadzie ciągłego doskonalenia oraz procesach synchronicznych. Wyrazem tego jest też promowanie i motywowanie samych pracowników do zgłaszania ulepszeń w miejscu pracy.

Niezbędnym elementem wysokiej efektywności i jakości produktów jest nowoczesny park maszynowy, który wciąż rozwijamy i optymalizujemy tak, aby nasze urządzenia produkcyjne wykorzystywać w najbardziej efektywny sposób i uniknąć nieplanowanych przestojów.

Dołącz do nas!

Do naszego zespołu szukamy ludzi z proaktywnym podejściem, otwartych na wyzwania i pełnych entuzjazmu. Cenimy ponadprzeciętność, ambicję, wytrwałość i zaangażowanie. Naszym pracownikom zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego i dostęp do specjalistycznych szkoleń, a działając w międzynarodowym środowisku umożliwiamy doskonalenie znajomości języków obcych, w szczególności języka niemieckiego.

Jeżeli jesteś zdecydowana/-y związać swoją przyszłość z międzynarodowym koncernem, o ugruntowanej pozycji na rynku, prześlij nam swoją aplikację (CV+ list motywacyjny)
na adres:

Viessmann
Technika Grzewcza Sp. z o.o.
ul. Jaworzyńska 289
59-220 Legnica
lub na adres e-mail: praca@viessmann.com

wraz z następującym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 poz. 2135 z późn. zm.)."

Oferty pracy w salonach firmowych Viessmann i firmach partnerskich

Oferty pracy w Salonach firmowych Viessmann