Serdecznie witamy w firmie Viessmann

Dzięki bogatej ofercie doskonałych produktów i rozwiązań firma Viessmann zyskała miano promotora nowych technologii, nadającego tempo rozwojowi branży grzewczej. Nasze projekty to kamienie milowe w rozwoju techniki grzewczej.

Jako wiodące przedsiębiorstwo zajmujące się techniką grzewczą i zdeklarowany promotor idei zrównoważonego rozwoju, oferujemy naszym klientom innowacyjne produkty, które cechują się najwyższą jakością, efektywnością energetyczną, a także ekologicznością i trwałością. Już od dziesięcioleci produkujemy pompy ciepła i systemy solarne oraz wyjątkowo niskoemisyjne systemy grzewcze zasilane olejem, gazem i surowcami odnawialnymi. Osiągnięcia nie pozwalają nam jednak spocząć na laurach. Chcemy tworzyć nowości i wyznaczać standardy także w przyszłości. To cel naszych badań i rozwoju.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne jesteśmy orędownikami długofalowej i jasno zdefiniowanej strategii. Deklarujemy odpowiedzialność społeczną i socjalną. Naszych pracowników cechuje otwartość na świat, a ich myśli i działania są zorientowane na klienta. Współpracę wyróżnia zaufanie, niezawodność i elastyczność. Dlatego wspieramy ich indywidualne mocne strony, zamierzenia i talenty.

Podejmij wyzwanie, które oferuje firma Viessmann. Czekamy na Ciebie.

Viessmann Sp. z o.o.

Viessmann Sp. z o.o. poszukuje:

Kandydatów do pracy. Skontaktuj się z nami!

Jeżeli chciałbyś współpracować z nami, prześlij swoją aplikację na adres:

Viessmann Sp. z o.o.
ul. Karkonoska 65
53-015 Wrocław
lub na adres e-mail: kadry@viessmann.pl
wraz z następującym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Viessmann Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

Jeżeli życzą sobie Państwo brać udział również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Viessmann Sp. z o.o. prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Viessmann Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Administratorem danych osobowych jest Viessmann sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Karkonoska 65, 53-015 Wrocław (adres mailowy do korespondencji: kadry@viessmann.pl). Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko. Dane osobowe przetwarzane będą również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, jednak jedynie po uzyskaniu odrębnej dobrowolnej zgody w tym zakresie. Podstawą przetwarzania danych jest dobrowolnie wyrażona zgoda (art. 6 ust. 1 pkt a RODO). Odbiorcami danych osobowych kandydatów mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Ponadto dane kandydatów mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. dostawcom usług IT – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko lub do momentu wycofania zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, pani/Pan iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Dane osobowe, mogą być przekazywane do państw trzecich w kontekście infrastruktury informatycznej, z której korzysta Administrator. W przypadkach wskazanego przekazania stosowane są odpowiednie i właściwe zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych oraz umożliwia uzyskanie kopii danych przekazanych do państw trzecich. Podanie danych spoza zakresu wymienionego w art. 22¹ ustawy dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity Dz.U. z 1998 r., Nr.21. poz. 94, z późn. zm.) jest dobrowolne.
 

Viessmann - Research & Development Center

W związku z tworzeniem nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Elektroniki i Oprogramowania Viessmann we Wrocławiu, poszukujemy zaangażowanych i zmotywowanych pracowników, którzy chcą współtworzyć innowacyjne produkty na rynki przyszłości.

Jako dynamiczne przedsiębiorstwo stawiany na ciągły rozwój- wykwalifikowany zespół, któremu dajemy pełne możliwości współtworzenia przyszłości naszej firmy.

Jeśli jesteś absolwentem, lub poszukujesz nowych, ciekawych wyzwań zawodowych, zadbamy o twój indywidualny rozwój.

Skorzystaj z szansy, jaką oferuje Ci Viessmann. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Centrum Badawczo Rozwojowe Viessmann
ul. Duńska 9 (Budynek Delta)
54-427 Wrocław
tel. 071 785 86 00

Na chwilę obecną poszukujemy członków zespołu, do pracy na stanowisku:

Viessmann - Research & Development Center