Centrum R&D fi rmy Viessmann we Wrocławiu, to miejsce, w którym wspólnie tworzymy innowacyjne produkty przyszłości. Poszukujemy osób do naszego zespołu, które podejmą pracę na stanowisku:

Programista/-ka .NET

Wspólnie w naszym centrum tworzymy innowacyjną i nowoczesną platformę IoT w oparciu o architekturę mikroserwisów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (np. Azure Service Fabric, SQL Azure, ...). Łączymy ze sobą urządzenia firmy Viessmann, systemy Home Automation, Big Data oraz Aplikacje Mobilne z zastosowaniem najlepszych praktyk inżynierii oprogramowania. Programujemy systemy Web, Desktop, Mobile M2M, BigData/Hadoop w oparciu o platformy MicroSoft Azure, Amazon Web Services, Google Cloud.
 

Jeśli:
› posiadasz bardzo dobrą znajomość C#, Visual Studio, ASP.NET, WebAPI
› dobrze znasz SQL, HTML, JavaScript oraz zasady SOLID
› dobrze znasz język angielski
› potrafi sz pracować w zespole
› chcesz pracować zgodnie z metodyką Scrum/Agile
› chcesz by Twoja praca była prawdziwą przyjemnością

Dołącz do nas!

Oferujemy:
› pracę w projektach IoT oraz Cloud2Cloud
› indywidualny wpływ na rozwój centrum R&D
› udział w szkoleniach i konferencjach
› elastyczny czas pracy
› finansowe wsparcie relokacji
› bogaty pakiet socjalny
› miejsca parkingowe
› profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro
› doskonałą atmosferę w pracy
› kawę bez ograniczeń i pyszne owoce w każdą środę

Z zainteresowaniem oczekujemy na aplikacje, które prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@viessmann.com. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).