Jesteśmy wiodącym producentem techniki grzewczej koncentrującym się na nowoczesnych technologiach mających na celu oszczędność energii i kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

Inżyniera Sprzedaży

do oddziału we Wrocławiu

Jeśli chciałbyś zajmować się:
◾ Wsparciem klientów w zakresie doradztwa handlowego oraz technicznego
◾ Nadzorem nad realizacją zleceń oraz ich opracowywaniem
◾ Budowaniem długotrwałych relacji z partnerami handlowymi
◾ Promowaniem urządzeń marki Viessmann.
Dołącz do naszego Zespołu!

Kogo szukamy?
◾ Absolwentów lub studentów II-stopnia kierunków związanych z energetyką, chłodnictwem oraz inżynierią środowiska
◾ Osób zmotywowanych do rozwoju
◾ Osób otwartych, komunikatywnych, nastawionych na pracę zespołową

Co możemy Ci zaoferować?
◾ Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
◾ Profesjonalne wprowadzenie stanowiskowe oraz wsparcie doświadczonych współpracowników
◾ Dynamiczny rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, bogatą platformę e-learningową oraz realizowanie projektów tematycznych
◾ Dobrą atmosferę pracy w towarzystwie pasjonatów techniki grzewczej
◾ Rozbudowany program Benefit
◾ Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: kadry@viessmann.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Doradca Techniczny przez Viessmann Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

Jeżeli życzą sobie Państwo brać udział również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Viessmann Sp. z o.o. prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Viessmann Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)."

Administratorem danych osobowych jest Viessmann sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Karkonoska 65, 53-015 Wrocław (adres mailowy do korespondencji: kadry@viessmann.pl). Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane stanowisko. Dane osobowe przetwarzane będą również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, jednak jedynie po uzyskaniu odrębnej dobrowolnej zgody w tym zakresie. Podstawą przetwarzania danych jest dobrowolnie wyrażona zgoda (art. 6 ust. 1 pkt a RODO). Odbiorcami danych osobowych kandydatów mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa. Ponadto dane kandydatów mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, m.in. dostawcom usług IT – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko lub do momentu wycofania zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, pani/Pan iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Dane osobowe, mogą być przekazywane do państw trzecich w kontekście infrastruktury informatycznej, z której korzysta Administrator. W przypadkach wskazanego przekazania stosowane są odpowiednie i właściwe zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych oraz umożliwia uzyskanie kopii danych przekazanych do państw trzecich. Podanie danych spoza zakresu wymienionego w art. 22¹ ustawy dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (tekst jednolity Dz.U. z 1998 r., Nr.21. poz. 94, z późn. zm.) jest dobrowolne.
Oferty pracy w Viessmann
Oferty pracy w Viessmann
Oferty pracy w Viessmann
Oferty pracy w Viessmann