Viessmann Sp. z o.o., firma należąca do czołowych firm branży grzewczej na świecie poszukuje chętnych kandydatów na stanowisko:

Praktykanta/-ki w dziale finansów
(praca we Wrocławiu)

Zakres obowiązków:
◾  współuczestnictwo w realizacji bieżących zadań działu finansów (ewidencja zdarzeń
gospodarczych, raportowanie, zarządzanie należnościami);
◾ współuczestnictwo w nowych projektach działu finansowego;

Wymagania:
◾ student IV lub V roku studiów ekonomicznych;
◾ podstawowa znajomość polskiego prawa bilansowego oraz wiedzy z zakresu zasad rachunkowości;
◾ zdolności analitycznych i organizacyjnych;
◾ motywacja do wykonywania zadań oraz chęci rozwoju i uczenia się;
◾ znajomość języka obcego (mile widziana znajomość języka niemieckiego);

Oferujemy:
◾ możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu rachunkowości;
◾ zdobycie umiejętności obsługi systemu SAP;
◾ zdobycie doświadczenia w pracy w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
◾ przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowym zespole;
◾ nowoczesne narzędzia pracy.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:e-mail: gogk@viessmann.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Viessmann Sp. z o. o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"