Wygraj płatny staż w centrali firmy Viessmann!

Firma Viessmann ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą nowoczesnych systemów grzewczych z zakresu inżynierii środowiska z zastosowaniem rozwiązań firmy Viessmann. Nagrodami głównymi w konkursie są dwa miejsca na dwumiesięczny, płatny staż w centrali firmy Viessmann w Allendorf (Eder) w Niemczech.

Złóż na uczelni swoją pracę dyplomową – licencjacką, inżynierską, magisterską, zbierz absolutorium, a później zgłoś ją do konkursu. W konkursie mogą brać również prace obronione po 1.01.2017.

Masz szansę wygrać nagrodę:
• płatny staż w centrali firmy Viessmann

Jeżeli masz pytania dotyczace konkursu, skontaktuj się z nami: marketing@viessmann.pl
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest znajomość w stopniu komunikatywnym języków: angielskiego lub niemieckiego.

Portret grupy Viessmann

Portret grupy Viessmann

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 11 600 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,2 mld euro.

Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym; posiada 22 spółki produkcyjne w 11 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 56 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

markenwerte.jpg

Nasze wartości

Dowiedz się więcej
umweltportfolio.jpg

Portfolio środowiskowe

Dowiedz się więcej
energiepolitik.jpg

Polityka energetyczna

Dowiedz się więcej