Duszniki-Zdrój 2017

Viessmann sponsorem Mistrzostw Europy w Biathlonie

Jesteśmy silnie obecni w Polsce już od 25 lat, a sport w naszej strategii sponsoringowej od początku odgrywa ważną rolę. Marka Viessmann jest mocno kojarzona ze sportami zimowymi, dzięki długoletniemu sponsoringowi dyscyplin: saneczkarstwo, bobsleje, narciarstwo,biegi i skoki narciarskie oraz biathlon. Sporty zimowe idealnie odpowiadają sezonowości produktów Viessmann i wpisują w skojarzenia związane z marką.

Jako wiodący przedstawiciel branży grzewczej, wspieramy najlepszych zawodników i tak, jak oni chcemy być najlepsi. Wierzymy, że marka buduje swoją pozycję nie tylko poprzez dobrej jakości produkty, ale również poprzez aktywny kontakt z odbiorcami. Dzięki sponsoringowi sportowemu, logo Viessmann obecne jest przez cały sezon zimowy na wielu stokach i trasach zjazdowych.

W tym roku, szczególnych emocji przyniesie nam sponsoring Otwartych Mistrzostw Europy w Biathlonie. 21 grudnia podpisana została oficjalna umowa o współpracy pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dusznikach-Zdroju i firmą Viessmann. Wejście w oficjalny sponsoring zawodów, które będą jedną z ważniejszych imprez sportowych w kraju, to naturalna konsekwencja przyjętej strategii marketingowej.

Otwarte Mistrzostwa Europy w Biathlonie odbędą się od 25 do 29 stycznia w Dusznikach-Zdroju.


Technika najwyższej jakości dla najlepszych osiągów

Sukces ma swoje imię. Zarówno w biatlonie, saneczkarstwie, bobslejach, skokach narciarskich, biegach narciarskich, jak i w kombinacji norweskiej – sportowcy najwyższej klasy noszą wszędzie nasze charakterystyczne logo. I to nie bez przyczyny. Jesteśmy bowiem przekonani, że fantastyczne osiągnięcia i produkty najwyższej klasy zasługują na ambitne miano.

Ponadto wspieramy wychowanie młodzieży i talenty sportowe. W tym zakresie wspieramy między innymi drużynę juniorów Niemieckiego Związku Narciarskiego.

Zapoznaj się z naszą stroną internetową Viessmann Sport, zawierającą aktualne informacje i najważniejsze tematy dotyczące naszych sportowców i ich sukcesów.


Weronika Nowakowska

Od sezonu 2014/2015 firma Viessmann sponsoruje polską biathlonistkę

Weronikę Nowakowską

Najważniejsze osiągnięcia:

Igrzyska Olimpijskie

5. miejsce - Vacouver 2010 (CAN) - bieg indywidualny
7. miejsce - Sochi 2014 (RUS) - bieg sprinterski

Mistrzostwa Świata

2. miejsce - Kontiolahti 2015 (FIN) - bieg spritnerski
3. miejsce - Kontiolahti 2015 (FIN) - bieg pościgowy

Viessmann Sport

Strona Viessmann Sport

Aktualności i terminy zawodów sportowych w sezonie zimowym, filmy, wywiady i mnóstwo informacji na temat sponsoringu Viessmann Sport.

Viessmann Sport Facebook

Strona Viessmann Sport na Facebooku