TGK | Kędzierzyn-Koźle

Salon Firmowy TGK Kędzierzyn-Koźle prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Kędzierzyna-Koźla i województwa opolskiego, a od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kilaset inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użytkowych. Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji, naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno. 

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe. 

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy - ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą Viessmann realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Salon firmowy Viessmann

TGK

TGK Systemy Grzewcze

ul. Kozielska 63
47-224 Kędzierzyn-Koźle

77/403-39-47, 602/55-71-59