ZIS | Giżycko

Firma ZIS powstała w 1990 roku w Giżycku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych, grzewczych oraz gazowych. Posiadamy wszelkie uprawnienia wykonawcze, dozorowe i eksploatacyjne niezbędne do wykonywania oferowanych robót. 

Salon Firmowy ZIS prowadząc od początku swojego funkcjonowania działalność na terenie Giżycka, województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, oraz od wielu już lat także na terenie całego kraju, zrealizował kilkaset inwestycji centralnego ogrzewania w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Ponieważ koszty ogrzewania budynku stanowią większość jego rocznych kosztów eksploatacji, naszym Klientom oferujemy wyłącznie kompletne systemy grzewcze i wentylacyjne oparte o efektywne i czyste nośniki energii, jak gaz ziemny lub płynny, olej opałowy, drewno. 

W szczególności specjalizujemy się w doborze i montażu kotłów grzewczych kondensacyjnych, kotłów olejowych lub opalanych drewnem oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła. Uzupełnieniem systemu grzewczego może być instalacja ogrzewania podłogowego lub grzejniki płytowe i łazienkowe drabinkowe. 

System ogrzewania to także konieczność zapewnienia bezpieczeństwa jego pracy - ciągłości w dostarczaniu ciepła, dlatego też we współpracy z firmą Viessmann realizujemy ich serwisową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Salon firmowy Viessmann

ZIS

ul. Białostocka 44
11-500 Giżycko

87/429-36-27