Wilgorz | Wrocław

Przedsiębiorstwo rodzinne Wilgorz działa na rynku dolnośląskim od 1984 roku. Właściciel jest członkiem Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. W tym czasie nasza firma dostarczyła sprzęt grzewczy oraz zapewniła profesjonalny montaż i obsługę ponad 3000 klientów. Nasza działalność skierowana jest przede wszystkim dla użytkowników domów jedno i wielorodzinnych. Zrealizowaliśmy również kompletne systemy grzewcze w ponad 20 obiektach użytkowych i przemysłowych.

Sekretem naszego sukcesu są pełni entuzjazmu Klienci. Z pasją budujemy lepszą przyszłość, poczuwając się do odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji jesteśmy przygotowani do wykonywania najbardziej wyszukanych rozwiązań mających na celu w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Tworząc naszą silną pozycję oraz zdobywając zaufanie Klientów związaliśmy się z innowacyjnym producentem o wiodącej pozycji w branży techniki grzewczej - firmą Viessmann.

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji grzewczych, sanitarnych i kanalizacyjnych. W celu dostarczenia najlepszych rozwiązaniach technologicznych i systemowych dla Twoich projektów korzystamy tylko z urządzeń oraz materiałów renomowanych, wiodących na rynku firm.

Jako Członek Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty pozwalające wykonywać wymienione prace wraz z wpisem do Dziennika Budowy.

Od 30-stu lat wykonujemy usługi z zakresu instalacji ogrzewania wody cieplej i zimnej, gazu, systemu wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji) oraz  centralnych odkurzaczy. Kompleksowe usługi w wyżej wymienionym zakresie wykonujemy pod klucz.

Doceniając ogromne znaczenie usług serwisowych, jako pierwsi we Wrocławiu oferujemy Klientom płukanie chemiczne wymienników przy zastosowaniu kwasów (zalecanych przez producenta). Pozwala to usunąć kamień, który wytrąca się z twardej wody, zapewniając większą sprawność kotła, a co za tym idzie mniejsze zużycie paliwa.

Dysponujemy pełnymi uprawnieniami oraz przyrządami pomiarowymi, dzięki którym zapewniamy kompleksową obsługę pomp ciepła.

Salon firmowy Viessmann

WILGORZ

ul. Canaletta 69
51-650 Wrocław

71/345-16-77, 505/195-007 71/345-30-01 Wyślij e-mail