Kotły wodne wysokotemperaturowe dla sieci lokalnych

Rozwiązania systemowe służące do ekonomicznego wytwarzania wody gorącej

Udostępnianie ciepła z uwzględnieniem aspektów energooszczędności i niskiej emisji substancji szkodliwych, a także wysokie bezpieczeństwo eksploatacji i stała dostępność instalacji stanowią istotne wymogi w dużych budynkach i zakładach przemysłowych. Warunkiem ich spełnienia jest kompetentne doradztwo, obszerna oferta usług i źródeł ciepła, których parametry umożliwią ekonomiczne i bezpieczne wytwarzanie energii także w przyszłości.

Kotły dużej mocy Vitomax dzięki swojej konstrukcji i wyposażeniu stanowią optymalne rozwiązanie pozwalające spełnić indywidualne wymogi klienta w szerokim spektrum zastosowań. Szereg detali konstrukcyjnych kotłów wodnych wysokotemperaturowych Vitomax i długoletnie doświadczenie zdobyte w toku budowy kotłów dużej mocy gwarantują wysoką jakość i zapewniają wysokie bezpieczeństwo eksploatacji oraz dużą trwałość. Kompleksowa oferta firmy Viessmann obejmuje kotły wodne wysokotemperaturowe do 20 MW.

Kotły wysokotemperaturowe icons-gas-oel-25x25.png

Udostępnianie ciepła z uwzględnieniem aspektów energooszczędności i niskiej emisji substancji szkodliwych, a także wysokie bezpieczeństwo eksploatacji i stała dostępność instalacji stanowią istotne wymogi w dużych zakładach przemysłowych. Warunkiem ich spełnienia jest kompetentne doradztwo, obszerna oferta usług i źródeł ciepła, których parametry umożliwią ekonomiczne i bezpieczne wytwarzanie energii także w przyszłości.