Sponsoring sportowy w Viessmann

Sponsoring sportu ma w firmie Viessmann długą tradycję: rodzinna firma zajmuje się sportami zimowymi od ponad 25 lat. Zaczynając od saneczkarstwa - zimowego wyścigu na sankach po sztucznych torach - Viessmann stał się integralnym partnerem większości sportów zimowych, w tym także skoków narciarskich i biathlonu. Od 2018 roku do portfolio sponsoringu sportowego dołączyła także piłka nożna.

Viessmann i FC Bayern – rozszerzenie odnoszącego sukcesy line-upu na Europę

Sponsoring rekordowego mistrza Niemiec FC Bayern Monachium stał się ważną częścią zaangażowania firmy Viessmann w sport. Międzynarodowe partnerstwo dwóch globalnych graczy, liderów rynku w swoich branżach, rozpoczęło się w Chinach, gdzie Viessmann został oficjalnym partnerem regionalnym FC Bayern w 2018 roku. Współpraca na rynku chińskim była bardzo szeroka i obejmowała nawet liczne szkoły i udział w turniejach piłkarskich. W odpowiedzi na udane partnerstwo firma Viessmann rozszerzyła swoje zaangażowanie z FC Bayern w regionie Azji Południowo-Wschodniej w 2021 roku.

Obecnie firma Viessmann została oficjalnym partnerem klimatycznym FC Bayern Monachium w Europie w 2021 roku, w sektorach ogrzewania, klimatyzacji, chłodnictwa i wentylacji. Rozszerzenie partnerstwa obejmuje kraje: Rosję, Polskę, Hiszpanię, Francję i Beneluks.

Piłka nożna to globalna pasja, a potrzeba dążenia do celów klimatycznych coraz bardziej trafia do ludzi. Właśnie w tym zakresie dwie silne marki mogą wnieść swój wkład wynikający z połączenia z pasji do sportu i najlepszej technologii ochrony klimatu. Celem partnerstwa jest promowanie zrównoważonego wykorzystania zasobów dla przyszłych pokoleń w regionie. Dla firmy Viessmann zrównoważony rozwój leży u podstaw jej celu korporacyjnego „Tworzymy przestrzeń życiową dla przyszłych pokoleń”.

Siła każdej organizacji - zarówno w biznesie, jak i w sporcie - zawsze wywodzi się z zespołu. To zaangażowanie ludzi decyduje o możliwości wzrostu i rozwoju w każdej sytuacji. Właśnie dzięki bliskiej i partnerskiej współpracy z naszymi Pracownikami i Klientami możemy z łatwością zdobywać to, co dla innych nieosiągalne. Jeden zespół, jeden cel od 30 lat w Polsce.

Obejrzyj poniższy film z podpisywania umowy:

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

The Signing