Działajmy zespołowo dla klimatu

 

Razem możemy więcej

Zatrzymanie zmian klimatycznych w pojedynkę jest niemożliwe. Ale jako drużyna mamy duże szanse. Postawa, jaką od lat prezentuje klub FC Bayern przełożona na konkretne działania w naszych domach, może skutkować wysoką jakością i efektywnością zaopatrywania budynku w ciepło oraz prąd - bez szkody dla klimatu. Z naszymi przyjaznymi środowisku systemami pomp ciepła będziesz dobrze przygotowany na przyszłość – zarówno podczas modernizacji, jak i budowy nowego domu. Najważniejsze jednak, abyśmy działali wspólnie. Ty, my - po prostu wszyscy. Jako jedna drużyna!

Viessmann-FCBayern-BLK-HOR-ANSICHT-4.png

Aby aktywować wideo, należy kliknąć przycisk odtwarzania. Należy pamiętać, że poprzez wywołanie filmu, dane są przesyłane do YouTube. Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.

fcb-teamgeist-keyvisual-dark-YT.png

Efektywna praca zespołowa

Drużyna, w której wszyscy gracze uzupełniają się wzajemnie - to idea, kryjąca się za naszymi systemami pomp ciepła do nowych i modernizowanych domów. Pompy ciepła nowej generacji Vitocal wykorzystują bezpłatne ciepło z powietrza. System Viessmann One Base zarządza efektywną wymianą energii i łączy wszystkie już dostępne oraz przyszłe komponenty w jednolity, efektywnie działający zespół.

Viessmann-FCBayern-Wald_Bild-2.png

Zwycięstwo dla klimatu

Rozwiązania Viessmann pomagają zachować planetę dla przyszłych pokoleń. Nasze produkty są nie tylko wytwarzane z poszanowaniem zasobów naturalnych, ale także dają możliwość bardziej niezależnego i przyjaznego klimatowi zaopatrywania się w energię. Pompy ciepła Vitocal pracują na „zielonym” czynniku chłodniczym R290 (propanie), który jest uważany za szczególnie przyjazny dla środowiska. Nie przyczynia się do tworzenia „dziury ozonowej” ani bezpośredniego „efektu cieplarnianego”. Ogrzewanie i chłodzenie budynku realizowane z wykorzystaniem pompy ciepła Vitocal to uczciwa gra wobec naszej planety.

Wzajemnie uzupełniająca się drużyna

Nasze rozwiązania dla ciepła, prądu i wentylacji współpracują ze sobą idealnie, dzięki systemowi Viessmann One Base.

Viessmann-FCBayern-Vitovolt-FCB.png

Instalacja fotowoltaiczna Vitovolt

Fotowoltaika wykorzystuje energię odnawialną z promieniowania słonecznego i przetwarza ją w darmowy prąd do zasilania urządzeń elektrycznych.

Viessmann-FCBayern-Vitocharge-FCB.png

Magazyn prądu Vitocharge

Vitocharge przechowuje wytworzony przez fotowoltaikę Vitovolt prąd i umożliwia jego bardziej efektywne wykorzystanie w dogodnym czasie.

Viessmann-FCBayern-Vitocal-FCB.png

Pompa ciepła Vitocal

To najefektywniejsza gwiazda zespołu. Decydująco wpływa na przebieg gry, wytwarzając ciepło z natury na potrzeby ogrzewania zarówno nowych, jak i modernizowanych domów.

Energy Management System

  • To kluczowy rozgrywający w zespole, który przyczynia się do wysokiej efektywności całego systemu.
  • Automatycznie steruje i synchronizuje wszystkie procesy wytwarzania ciepła i prądu. 
  • A Ty, dzięki aplikacji mobilnej ViCare App, masz zawsze wszystko pod kontrolą!
Viessmann-FCBayern-Vicare-App.png

Zabawa!

Wygraj oryginalną, podpisaną koszulkę klubu FC Bayern München

Nie wiesz jaką pompę wybrać? Nie wahaj się zapytać!


Bezpłatna wycena - zapytaj specjalistów o dobór i ofertę systemu grzewczego. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje! W dni robocze skontaktujemy się w ciągu 72 h.